Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beköpte a már előre megsütött...

Beköpte a már előre megsütött grillezett tarjám a légy. Okozhat bajt?

Figyelt kérdés

Csontos tarja.

Tegnap előtt megsütötte anya a Sütőben.

Majd a hűtőben állt.

Ma eldöntöttük meggrillezük pikánsabb legyen.

Letakarva a kertben otthagytuk egy pár percig és még igy is megtalalta a légy. Ez már ugye sült tarja volt hűtőből kivéve.

Ettem de úgy ettem a húst hogy minden egyes falatot kezzel teptem szoval nem ettem valszeg meg a petet. Csak láttam volna.

Mivel csontos tarja a csont részén voltak rajta a kis petek.Valszeg mivel a csontos szelek lógtak ki a letakart tanyerrol főként ott koptek be a csontos részeken.


2019. aug. 8. 14:37
 1/6 A kérdező kommentje:

De persze elképzelhető hogy volt a húsban is pete.

Múltkor még ugyanigy jártunk akkor pizzát koptee be de azok mar kikelt kukacok voltak és nem laaattuk meg és meg ettük a pizzát.

Akkor se volt semmi.

Utalom a nyarat emiatt.

2019. aug. 8. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, én tuti nem ettem volna meg.
2019. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerinted én láttam?

A hús finom volt jóízű friss aki nem akarja az nem is veszi észre azokat az apró kis peteket

2019. aug. 8. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem láttál ott semmit, ahol etted, akkor semmi baj nem lesz.
2019. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a húsra rakja a petét, hanem a húsba! Nagy különbség és nem látható, pont ez a lényege. Minden állat eldugja az utódjait, ne lehessen bajuk.

Attól, hogy a csont kiállt, még mászhattak beljebb a peték de ugye ti tudjátok mi fér bele, én már nem ettem volna meg. Kérdezz meg egy bogár szakértőt, jó esetben a gyomorsavad szétmarta a petét, reméljük nem volt fertőzött.

2019. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja.

Aztán meg ki kelnek.

Na jó az már gáz lenne.

2019. aug. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!