Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon ha nem ér gyerekkoromban...

Vajon ha nem ér gyerekkoromban ez a baleset, akkor is megtámadott volna ez a betegség?

Figyelt kérdés

Még 8 évesen le szakítottam az egyik hüvelykujjam ami után az iskolában rám szálltak a gyerekek és erős depresszióba estem és sok nyugtatót és mindenféle gyógyszert kellett ennem. 18 éves koromra a depresszió elmúlt és jött egy betegség amit még nem ismer az orvostudomány. Minden lehetőséget és okot kizártak. Ez azzal jár hogy lazák az izmaim, ki ugrál minden végtagom és csak nagyon nehezen köti meg a szervezetem a vitaminokat és ásványi anyagokat. Ezen felül teljesen tönkrement a memóriám is.


Vajon ha nem szakítom le az ujjam, és nem megyek át azon amin átmentem miatta akkor is jött volna ez a betegség?



2019. aug. 9. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem ismeri az orvostudomány? A neve "korai elöregedés" a latin nevét nem tudom.
2019. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy fordítva történhetett. Azért szakadt le az ujjad, mert már akkor megindult az öregedés! Az ember alapjáraton vigyáz a testi épségére! Főleg gyerekkorban fél mindentől, ami fájdalommal jár.
2019. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vizsgáltak mindenre, dns vizsgálat is volt azthiszem de minden negatív. A következő tünetekkel jár:


Réz-cink hiány


Laza egyből ficamodó végtagok ( állkapocstól lábujjakig )


Nagyon erős kimerültség ( ilyenkor megszólalni sem tudok )


A zöldségekkel és gyümölcsökkel olyan vagyok mint a drogosok a filmekben.


Melegvízben összeolvad a hajam és a testszőrzetem, mint ha cukorsziruppal öntöttek volna le.


A szemem nehezen fókuszál, nekem kell erőltetni ha közelebbre nézek majd távolabbra és fordítva.


A sót se köti meg a szervezetem.


A kimerültségre elejében egy szegedi orvos tanácsára a következőket ettem: olyan ételek amikben állati eredetű zselatin van. Pl gumicukor, körömpörkölt, kocsonya. Ezt szerencsére már nem kell ennem mert a pesti ritkabetegségek osztályán kaptam rá gyógyszert amit minden nap kell ennem. Ugyan itt nézték a só szintet is és az ő tanácsukra sósabban kell ennem.

2019. aug. 9. 19:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ujjleszakadás egy baleset volt, beakadt az ujjam egy utánfutó tetején, nem vettem észre és leugrottam, az meg ottmaradt. Ez az előbb leírt bajok meg 18 éves korom után több mint 10 évvel a baleset után
2019. aug. 9. 19:17
 5/5 anonim válasza:

Szerintem semmilyen összefüggés nincs, hogyan is lehetne?!

Ha mégis rá akarnék erőszakolni valami összefüggést, akkor pont fordítva tenném, talán az alapbetegséged miatt lazábbak voltak az ízületeid, azért szakadhatot le az ujjad egybilyen helyzetben.

2020. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!