Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyérrel csak besétálok a...

Aranyérrel csak besétálok a sebészetre? Vagy hogyan műkösik?

Figyelt kérdés
Aranyerem van már kb 2 éve...anno iszonyú volt vérzett meg váladékozott ,nem mertem elmenni vele orvoshoz,fájt is,meg rettegtem,hogy mi lesz...aztán elmúlt a vérzés egészen beállt egy normálisabb állapotba,nem fáj,max ha sokat járok wc-re akkor kicsit csíp enyhén vérzik. De amúgy iszonyú ronda és ezért zavar leginkább. undorító maradjunk annyiban :( szóval ,ha besétálok a sebészetre mit mondajk? fogadni fognak? mennyi idő mire műtétre jegyeznek elő? vagy telfonáljak előtte?
2019. aug. 9. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Basszus ez nem jatek, maskor azonnal menj el orvoshoz!!!!

En lany vagyok, 18, es amikor nekem volt aranyerem kb 1 eve akkor a haziorvoshoz mentem es o megnezte, adott ilyen kúpot, es 2 het utan elmult.

2019. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sebészetre is idő pontot kell kérni a betegfelvételnél.

Aztán majd a sebész eldönti hogyan tovább.

2019. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen következményei vannak ha nem kezelik.remélem nem rákosodott el meg ilyenek...oksi majd betelefonálok hétfőn
2019. aug. 10. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!