Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van másnak is ilyen beteges...

Van másnak is ilyen beteges "gyümölcs fóbiája?

Figyelt kérdés
Konkrétan undorítónak találom mikor valaki a jelenlétemben gyümölcsöt eszik, olyanokat is, amiket én hajlandó vagyok megenni. Ha meg olyat esznek a jelenlétem amit én nem szeretek, attól konkrétan a hányinger tud kerülgetni.
2019. aug. 10. 18:27
 1/6 anonim válasza:
Én így vagyok vele, ha valaki pörköltöt eszik. Fogalmam sincs hogy miért, mert s úgy nincs bajom vele, de nem bírom nézni, hogyha valaki eszi
2019. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Én konkrétan rosszul vagyok tőle amikor mások tyúkperiódust (tojást) vagy döglött állatok belső szerveit esznek.
2019. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

@18:53


Jó de az tanult viselkedés, a szektás agybeteg vegatard kisbarátaidtól.

2019. aug. 10. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak nyersen tudok meg enni gyümölcsöket, ha sütibe sütik, vagy kompót vagy lekvár már egy kissé undorodom töle és attol se érzem jol magam ha mellettem olyat esznek
2019. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szektás tanult viselkedés.


Amúgy a ugyanezt lehetne mondani arra is amit te eszel, csak te a szüleidtől tanultad.


Db fogadjunk, hogy nem akarnád azt enni, ha te magadnak kellene az élő állatból a tányérig juttatni a dolgokat.

2019. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Db fogadjunk, hogy nem akarnád azt enni, ha te magadnak kellene az élő állatból a tányérig juttatni a dolgokat."


Hát persze. A disznóvágáson résztvevők is csak leölik meg feldolgozzák az állatot. Aztán csak kiteszik az asztalra, mert annyira undorodnak a készterméktől. Ja hogy még sem? :D

2019. aug. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!