Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is jelentek meg foltok...

Másnak is jelentek meg foltok a testén? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A lábszáraimon egy nap alatt kb 5 kisebb és 2 nagyobb folt jelent meg. Ilyen kékesbarnás, úgy nézek ki, mint akit megvertek, pedig nem történt ilyen és be sem ütöttem. Nem is fájnak. Viszont az egyik folt akkora mint a tenyerem. Holnap megyek ügyeletre, addig is, tudja valaki mi lehet ez? Googleba már leukémiat is diagnosztizáltam. Amúgy 10 hónapja szültem, ha ez számít.

2019. aug. 10. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem számít, hogy hány hónapra születtél mivel már tudsz írni, úgyhogy elég régen lehetett.

Ha a neten diagnosztizálod magad, akkor egy fejfájásra is fogsz agytumort találni diagnózisként. Két foltért ügyeletre mennni... szerintem hipochondernek néz és elküld bőrgyógyászatra a doki. Lehet, hogy megütötted a lábad, nem vetted észre és egyszerű véraláfutás.

2019. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

8 különböző helyen egymastol tavol megütöttem magam és egyikre se emlékszem???? Aha...

Tanulj meg olvasni! 10 hónapja szültem! Nem születtem!

2019. aug. 10. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Jogos, gyorsan olvastam, a szültemet születtemnek olvastam :)

Ettól föggetlenül hülyeség interneten diagnosztizálni, pláne ilyen "tünetek" alapján. Simán lehet, hogy hajszálerek elpattantak megerőltetéstől, sok állástól, súlytól, stb. és véraláfutások.

2019. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!