Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől fájhat a fejem?

Szerintetek mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

Nemrégen még csak a homlokom fájt, akkor megállapították, hogy homloküreggyulladásom van, kaptam rá gyógyszert, nem is egyet, de nem igazán múlt el, a fül orr gégész viszont azt mondta, hogy nem kell már több gyógyszer, majd elmúlik magától... hmmm. Egy ideje viszont eléggé fáj a fejem, de nem csak a homlokom, hanem hátul is az egész, és a nyakam is már. Főleg reggel, minden reggel arra ébredek, hogy fáj. Illetve pár napja nagyon nehezen térek magamhoz reggel, alig bírom kinyitni a szemem, és fáj a fejem, és úgy érzem mindjárt elájulok :S

Lehet jobb lenne, ha elmennék az orvoshoz, de félek, hogy valami komolyabb, és akkor inkább nem is szeretném tudni...


2010. júl. 12. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Melegtől is lehet,vagy látásromlás,azért járj utána orvosnál!!!Üdv.
2010. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több száz fajta fejfájás van, ha jól tudom, a fejfájás a legelterjedtebb panasz (a hasmenés és a köhögés/tüsszögés mellett).


Amit leírtál, a kétféle fejfájásnak vagy van, vagy nincs köze egymáshoz. A nehéz ébredésnek is vagy van, vagy nincs köze a fejfájáshoz (ebben a melegben, ami most van, nem sokan alszanak jól).


Orvoshoz kell menni és előadni a panaszokat. Mint a fejfájásnál mindig, most is fejfájásnaplót kell vezetni. Azaz leírni, mikor, mennyi ideig, hol, hogyan, mennyire fájt a fej az elmúlt napokban, mitől romlott és mitől javult (testhelyzet, evés/ivás, felkelés stb.).


Az esetek 99%-ában a fejfájás banális, pl. a rossz testtartás miatti izomfeszültség következménye. De minden újabban jelentkező, szokatlan fejfájással orvoshoz kell fordulni.

2010. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne megint menni az orvoshoz, de mindenképpen említsd meg a homloküreg gyulladást is, mert nem akarlak elkeseríteni, de nehogy szövődményes agyhártyagyulladásod legyen!! Ha tényleg ennyire fáj hátul és még nehezen is kelsz, menj el dokihoz.Nekem volt most egy ügyfelem, akinek volt kis orrfolyása és 2 hét múlva szövődményként kapott agyhártya gyulladást.
2010. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!