Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fel vagyok puffadva. Gyors...

Fel vagyok puffadva. Gyors megoldást valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Reggel azrra ébredtem, hogy nagyon fáj a hasam, sem szellenteni sem böfögni nem tudtam. Fel vagyok puffadva. Hányingerem is van. Gyomorgörcsök. Azóta ittam sima vizet, ettem almát, szőlőt, ittam szódabikarbónás vizet, kammilla teát citromlével de semmi. Minden gáz bent van. Semmi sem akar kijönni. Hasmenés is kerülget. Aludni sem tudok, pedig fáradt vagyok. Munkahelyemről haza kellett kéreznem. Nem tudom mit csináljak. Valaki segítsen, kétségbe vagyok esve. 22/L ha számít

Előre köszönöm.



2019. aug. 12. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezektől amiket ettél/ittál vártad a megoldást? :D Mert ezek pont a helyzeten rontanak
2019. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1Ezeknek mind utánaolvastam. Az alma is jót tesz a gyomornak, a sima víz is, a szódabikarbónát meg amúgy is szokták használni ilyenre is.
2019. aug. 12. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Mellékelt ábra is mutatja hogy igazad van meg amúgy is szokták
2019. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha annyira tudod, hogy mi jó s mi nem, akkor kérlek írd le mit csináljak, ha ezek, amiket csináltam nem jók.. 🤔
2019. aug. 12. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni puffadásra szert. Elvileg egy teáskanál köménymag elrágcsálása is segíthet, de nem olyan hatásos mint a gyógyszerek.
2019. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A puffadást nem a gázok okozzák, hanem a belek közt felgyülemlő nyirok.

A kömény nagyon jó vízhajtó. Főzhetsz belőle teát, édeskömény, édesgyökér, fehérmályva, borsmenta és kamilla. Ha most hirtelen be tudod ezeket szerezni.

2019. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Féregnyúlvány gyulladásom volt. Azonnali műtétre volt szükség sajnos.
2019. aug. 16. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!