Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bajúsz gyantázást hogyan kell...

Bajúsz gyantázást hogyan kell helyesen?

Figyelt kérdés

Nem szokásom gyantázni a bajúszom. Nem vészes a helyzet . Nem feltünö. De engem mégis zavar. Hisz.. én látom :)

Párszor gyantáztam már .. hideg gyanta csikokkal (direkt arcra) , de kipattogok. Nem az orrom alatt pattogki , inkább a szám sarkánál.. elég kellemetlen igy emberekhez közé menni. Szakemberhez pedig időm nincs elmenni.. igen. Tudom. Nem tartana sokáig. Dehát na :). Volt amikor tettem rá gyantázás utáni olajat. ti hogy csináljátok? Krém? Köszönöm szépen a tippeket. Pusz

Nö/25



2019. aug. 12. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor pattogott ki, mikor ráncigáltam, nem rendesen téptem le.


Előtte meg szoktam mosni, meg testápolót rakni rá pár percre. Ez amúgy lehet hülyeség, de eddig bevált. Ha kb beszívta, lemosom, megtörlöm, és mehet. Ha végeztem, a maradékot olajjal letörlöm, és néha megint bekenem testápolóval

2019. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoktak mellé adni bőrnyugtató kendőt, azt mindig használd. Aztán ha az is felszívódott, jó hideg vízzel most le a gyantázott területet.
2019. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok mint te. Nekem sem vészes, úgyhogy néhány havonta veszem rá magam. X-Epil arcgyantát használok. Ehhez adnak bőrnyugtató olajos kendőt. Gyantázás után áttörlöm vele és sosincs semmi gond, nem pattogok ki tőle másnapra Bár a biztonság kedvéért mindig este csinálom, hogy a pirossàg elmúljon reggelre.

24N

2019. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Vettem ezt a gyantát ,amitfelteszek . Megszárad. És lehúzom.kiváncsi leszek az eredményre...
2019. aug. 13. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!