Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét előtti vérvétel?

Műtét előtti vérvétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Október végén lesz egy sérv + ciszta műtétem. Jelenleg külföldön dolgozom, pont úgy van időpontom, hogy hazamegyek, el tudom végezni a szükséges vérvizsgálat (többiről van lelet és azt mondtam jó lesz az a műtétig), aztán fekhetek is be a kórházba. De ma derült ki, hogy mégsem tudok úgy haza utazni,ahogy terveztem, szóval nem fogom tudni elvégeztetni a vérvizsgálat. Attól függetlenül megműtenek? Ott helyben le tudja venni a kórház a vert? Tavaly is ott műtöttek, előtte egy nappal befektettek és elvégeztek a vér még ekg vizsgálatot, holott akkor vittem mindenféle leletet, amit kértem.

Telefonálni most nem tudok, gondolom már nincs senki a kórházban... :-)

Köszönöm előre is a válaszokat.



2019. aug. 13. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem. Sürgősségi műtéteknél dolgozik a sürgősségi labor, de akkor nincs idő majfunkciora meg ezekre az aprosagokra. Milyen műtét?


Kórházat nyugodtan hívhatod amúgy most is, azok mindig ott vannak.

2019. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy kórházban is el tudják végezni a vervizsgalatot, kérdés, mennyire örülnek ennek így, hiszen az altatóorvosnak látni kell, hogy engedelyezhesse a mutetet. Anesztossal mikor beszélsz?

Október végéig még bőven van időd őket telefonon megkérdezni.

2019. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el fognak küldeni a francba, amúgy tök jogosan. Ha nem sürgősségi műtét, és elmondták előre, hogy milyen vizsgálatok kellenek, akkor simán megtehetik, hogy a hiányzó vizsgálatok miatt elhalasztják a műtétet.
2019. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez igy nem fog menni.A fontos vizsgálatokat újból meg kell csinálni. De mivel már bent vagy a műtéti előjegyzésbe,hívja fel a kórház sebészeti írodáját,és kérjél halasztást.

Ez esetben nem kerülsz a sor végére,talán 2 hetet kell majd várnod .Közvetlen előzetes labor is kell,attól független,ha kórházban újból vesznek vért .

2019. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs 1 es,de kórházban is csak nappal 7-15 ig van ügyintézés .Az is munkahely .
2019. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt lehetne, hogy használsz tárgyragot?
2019. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vért reggel leveszik, délutánra már a rendszerben van, kész van. Nem hiszem, hogy akár egy nappal a befekvés előtt nem tudod elintézni. Amúgy az anesztes kérdés jó, nem kell a műtét előtt vele konzultálnod a leleteiddel együtt???
2019. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi éjszaka is felvettük,ha ilyen volt. Muszáj, mert még mindig jobb, mintha ott derül ki.
2019. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!