Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos Wishről...

Phoenix_san kérdése:

Mennyire biztonságos Wishről rendelni? Az érkezik meg, amit megrendeltem, illetve jó minőségűek az áruk?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Millió Wish-es kérdés van, keress rá a jobb felső sarokban lévő sávban. Zömük a biztonság, megbízhatóság és minőség témájában íródik.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2019. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi elég gyakran rendelünk onnan. Többnyire kacatot mint telefontok, kulcstartó, sminkek stb. Azokkal nem igazán van gond. Bár egyik tesóm rendelt egy gagyi epilátort vagy mit amit reklámoz a facebook hogy milyen szuper ilyen fehér lila színű aztán egy hót szutyok plusz tönkre is ment a harmadik konektorba dugásnál. Elfüstölt. Az árát ilyenkor vissza utalják ezzel sem volt sosem baj. Azt kaptuk amit rendeltünk. A ruhák terén me várj jó minőségű cuccokat. Ilyen selymes anyaga van nem gyapjú vagy valami jobb. Nem szellőzik. A felsőm az jól bírja tesómnak a melltartójai is amiket rendel csak figyelni kell hogy szivacsos legyen ha olyat akarsz mert sokszor csak a kép kedvéért van benne szivacs. Ilyenek a hálóingek is. Vettem egy ruhát is 4 ezerért nem rossz mert szép de a merevítős része nagyon eláll igy sosem hordtam na meg kicsi volt rám egy kicsit tehát vannak méret hibák is. Figyelni kell a válaszokat hogy pont jó kicsi túl nagy stb. De összességében nem rossz oldal. Volt olyan hogy nem jött meg az áru lehet panaszt tenni ilyenkor vissza utalják a pénzt max megrendeled még egyszer. De volt olyan hogy panaszt tettem vissza kaptam a pénzt és pár nap múlva megérkezett az áru. Valahol leragadt és később jött meg. De drágább dolgokat nem rendeltem még onnan meg nagyon törékenyet sem mert sanszos hogy eltörik.
2019. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

eléggé biztonságos.

ha nem jön az áru visszatudod igényelni az árát

Ha nem azt küldtek amit rendeltél, akkor lefotozod a csomagolást és amit kaptál és visszakapod az árát.

ha sérult akkor ugyan így

Én kulcstartot rendeltem, megkopott egy év alatt kicsit de bírja,

ruháknál érdemes a kommenteket főleg a fotósokat megnézni. Rendeltem már onnan felsőt hogy lassan 3 éve meg van és imádom és az anyaga is normális (egy két helyen lóg a cérna csak) a cipő az mint a normál kínai boltos, ruháknál még a méret lehet csalóka.

rendeltem evőeszközt, étkészletet az is jó.


Igazából érdemes megnézni a fényképes hozzászólásokat, rengeteget segítenek.

2019. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

99%!

Hát kinai cuccok ne várj sokat tőlük de ha még nem késtem el ezzel, elárulom, hogy tudod nézni az értékeléseket, oda képeket is tesznek..

2019. szept. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!