Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hozzáértők! Minden napos...

Hozzáértők! Minden napos szoli mennyire káros rövid távon?

Figyelt kérdés

Hosszútávon tudom, hogy rettenetesen káros lenne, és nem normális. Viszont ha mondjuk csak 2-3, max. 4 napig mennék minden nap, abból különösebb problémám nem lehet ugye? Egyébként általában hetente/2 hetente 1x járok.


Nem szeretném ezt ismételgetni időnként, egyszeri dolog lenne.



2019. aug. 15. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
A hetente kéthetente egyszer is rohadt káros, hazavágja öregíti a bőrt és növeli a bőrrák kockázatát, ráadásul egy orbitális baromság. Miért jó az, ha valaki cigánybarnára sül?
2019. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Már nem divat a szolis bőr. Annyira látszik még nyáron is ki az aki a napon barnult, s ki aki szoliba. Más a barnaság árnyalata. Amúgy anno én is jártam, pár éve hagytam fel vele, mikor basaliomám lett (bőrrák), és négy elváltozott anyajegyet szedtek le rólam szövettan miatt. Hála, azokkal semmi gond nem lett. De ez tíz éve volt, akkor még pörgött a szoli piac, manapság már ciki inkább a szoláriumozott bőr.
2019. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi a motivációd az 1x4 napra ?
2019. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Hasonlóan jártam, mint a 2.válaszoló.

Nekem melanomám lett tőle!

Hála istennek korán észrevették, és nem terjedt tovább, de ha belegondolok, hogy 15 éves korom óta szolizok, és most vagyok 27, és igy jártam...elhiheted, mennyire rossz érzés,hogy magamat betegítettem meg egy hülye divat miatt!

Inkább ne szolizz. Gondolom nem életbevágó a barna bőr...

2019. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg nem divat a szoli. Pár éve én is jártam. Viszont, most látom azokat a 30-40 es nőket, akik folyton szoliztak. Össze vannak aszadva,mint a kutyasz.r.
2019. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Évek óta minden nap megyek, semmi bajom tőle. Ha a bőröd bírja, miért ne? Isteni finom, alig várom, hogy nekivetkőzzek, befeküdjek és felragyogjanak körülöttem a csövek. Minden nap fél óra mennyország :).
2020. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó. Még semmi bajod tőle. Férfiként és orvosként is az a véleményem, hogy a szoláriumot be kellene tiltani.
2020. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A heti egy-két alkalom is csak rövid távon működhet.

Minden bőrgyógyásznak hófehér bőre van, nem véletlenül.

Ha van valami alkalom, amire néger szeretnél lenni akkor a tanity barnitast tudom ajánlani.

2020. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!