Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnék leszokni a...

Hogyan tudhatnék leszokni a számítógépezésről? Hogy találjak új hobbikat?

Figyelt kérdés

Sziasztom! 18 éves fiú vagyok. És olyan problémával küzdök, hogy ha nincs semmi tenni valóm a géphez megyek általában, vagy telefonozok. És erről a szokmásomról szeretnék leszokni. Nem azt mondom hogy teljesen kizárni hanem max a játékokról (filmet nézni meg picit böngészni). Napi 2-3 orát töltök a gép elött, de ezen kívül már 8 hónapja járok kondiba, biciklizek stb. Tanulásra is jobban rászeretnék koncentrálni. Rendbe szeretném tenni az életem de nagyon lekötnek a számítógépes játékok és a telefon nyomkodás. Ez az ami az első amit ki szeretnék lőni az életemből.Esetleg valami jó hobbit tudtok amibe érdemes belekezdeni?

válaszotokat köszi!



2019. aug. 16. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Óóóhhhohhhóóóó!

Mehetsz diákmunkázni! 😃

Fogd fel pozitívan... lesz pénzed fejleszteni a gépedet, lesz tapasztalatod a munka világában (azaz milyen csicskának lenni).


És még kondibérletet is vehetsz belőle, úszásoktatásra járhatsz... pénzzel kinyílik az ajtó mindenfelé 🙂


Legrosszabb esetben meg elviszed sétáltatni a kutyátokat, vagy a szomszéd kutyáját. Még csajozni is lehet vele.

2019. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valami kreatív dolgot szoktam csinálni, elkezdtem mekattezni, amit nagyon megszerettem. Velem is ez volt a helyzet, napi egy-két órákat játszottam, ami nem tűnik olyan soknak, de nekem lett elegen belőle, hogy csinàljak mást is. Sokszor beszélgetünk itthon, stb. Soportoltam azelőtt is, de most így mégtöbb időm van rá, amit nagyon élvezek is. Napközbenjeimből teljesen sikerült kiiktatnom a játékot, max este szoktam néha, ha mások lefeküdtek, és még csinálném valamit játszani egy kicsit, de 11nél tovább nem is bírok fent lenni, ugyhogy ez is max 1 óra. 18f
2019. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, rakd újra a gépet. Tegyél rá Linuxot, én ajánlom a Debiant, nekem az van. A telefont dugd el.

Ha nem lenne mindjárt vége a nyárnak, akkor javasolnám a nomád táborokat, biztos találnál valamit, ami neked való.

2019. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!