Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régen nagyon hájas voltam, de...

Régen nagyon hájas voltam, de sikerült lefogynom, most viszont ilyen striák vannak rajtam egy csomó helyen és "lötyög" a bőröm? F

Figyelt kérdés

Hetente 2-3 alkalommal szoktam edzeni, amennyire tehetem, általában felüléseket csinálok, meg palánkozok, már nem edzek meg diétázok olyan keményen mint azelőtt. Sikerült lefogynom, jelenleg 190cm és 113 kg vagyok, de a bőröm tele van a hasamon (kétoldalt) és a karomon, és konkrétan olyan mint mikor nagyobb pólót veszel fel. Nem vagyok kövér, molett vagyok ez így van, de számomra zavaró hogy így "szakadt" / megnyúlt a bőröm és nem tudom mit kezdjek vele.

Lenne értelme kipróbálni egy ilyen Q9-es bőrfeszesítős krémet, vagy feltétlen súllyal kell edzeni hogy ez megváltozzon?


2019. aug. 20. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolj bele mennyi idő alatt nyúlt meg. Nyilván nem 1-2 nap lesz az sem amíg helyre áll! :)

A drága krémek nem sokat érnek 10-20 centi plusz bőrre. Van amikor már csak plasztikai sebész tud segíteni, de ha annyira azért nem gáz, akkor lehet kenegetni is, hátha.. viszont ne dőlj be a csodaszereknek, mindig nézz utána, hogy honnan és mit veszel meg!

2019. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi! :)

Nem, annyira nem vészes. Bő 150kg-ról sikerült lefogynom bő egy év alatt, edzőterem meg futás meg ilyenek nélkül. Csak itthoni edzés párom segítségével, meg változtatott étrend. Hogyha fel is akartam adni, ő itt volt és nem hagyta.

Őt pl nem zavarja hogy ilyen a bőröm, csak engem :D

2019. aug. 20. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A kitágult bőr már soha nem lesz feszültebb .
2019. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Plasztika ha zavar. Nem tunik el magatol
2019. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!