Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj, hogy...

Miért olyan nagy baj, hogy mindig gépezek/okos mobilozok? Már felsős osztály korom óta félek az idegen lányoktól, félek hogy megfog támadni egy idegen kutya stb.20/F. Van aki más is így van ezzel? Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez nem Nagy baj, szerintem nyugodtan csinálhatod, mert miért ne, különben is, kinek mi köze hozzá, hogy mennyi okos mobilozol még telózol? Azt olvastam Amúgy, hogy az utcán azok szoktak telefonozni, telefonálni, akik félnek, hogy nehogy valaki, vagy valami megtámadja öket, így kevésbé érzik magukat magányosnak s ez valamiféle biztonsági érzetet biztosít, nyújt.
2019. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi. Hát a szüleim szokták mondani, hogy ne üljek má sok órákat a gép előtt... Nem tesz jót stb.

Jöhetnek még válaszok.

2019. aug. 20. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamint én is szoktam nyomkodni útközbenn, hogy nehogy valaki vagy valami megtámadja engem az utcán, vagy oda jöjjön hozzám. Zenét hallgatni pedig azért szokásom, hogy a stresszt levezessem, OK most elfogok kanyarodni a témától, elkanyarodtam, Szóval én pl azért hallgatok zencit, hogy menönek nézzek ki fülessel a fülemben Egy, másod azért, mert szeretek zenét hallgatni, s fantáziálni közben, hogy mit hogyan csinálnak Majd... Vagy a jövöben vagy a jelenben
2019. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szüleim Ellen nekem is segít a gépezés, mert lefoglalom magamat s nem kell hallgatnom a majommadár beszólásaikat, itt egyébként anyámra gondolok, de semmi baj, elnézem neki, hogy mindig csak csesztet a kajával hogy egyek már, meg hogy Kezdek valamit magammal mert bukott diák vagyok
2019. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Régen én is sokat gépeztem, videójátékoztam meg virtuális kutyákat neveltem, ja még youtubeoztam is, de mostmár maradtak a közösségi oldalak és, legföképpen az Instagram, ahol tudok magamból kiadni valamit, de telefonon játszottam is sokat Egy bizonyos coccal, az függövé tett rendesen amit nem bántam még, mert megérte végülis annyi idöt bele fektetni, de azt az accot is letöröltem.
2019. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Válzotatni ezen úgy lehet, hogy szembenézel a félelmeiddel, olyan dolgokat csinálsz, amiktöl eddig nagyon féltél s nem gondolod azt hogy kutya vagy kígyó beléd harap
2019. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer mentem az utcán, nem volt nálam semmi, csak Egy iskolatáska, amiben benne volt Minden, ami kellett s mentem, mentem az utcán, amikor Egy kis fehér dög kibújt a kerítésen vinnyogva, oooohh hooogy azza hogy visított te jó ég (!!!) azt csináltam, hogy megfordultam, s támadó állást vettem, szemebe mentem vele, azt jól elfutott... Ennyi
2019. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem tesz jót, mert állítólag csökkenti, roncsolja az agysejteket, este pedig nem tudsz elaludni, mielött lefeküdnél, mert ezek a kütyük csökkenti a melatonin hormon termelését, ennek oka lehet a nehéz alvás
2019. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Sok tinédzser éjjelente felkel, hogy megnézzem a telefonját, mert félnek, hogy valamiröl lemaradtak, satöbbi, illetve attól is tartanak hogy nem tudnak válaszolni üzenetekre, ezért kelnek fel éjjelente vagy napközben, értesülni a Karnak a fontos hírekröl
2019. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ess pánikba!
2019. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!