Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a fülem a kilövés...

Nagyon fáj a fülem a kilövés után, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Hétfőn lett lőve, cimpába, ez a harmadik ebben a fülemben, és alapból jobban fájt, mint a második, de elvilrg ez normális.

Tegnap nem is fájt, csak, ha megnyomtam, vagy véletlenül rafeküdtem. De ma miutan felkeltem elkezdett fájni. Azóta forgattam, fertőtlenítettem kétszer és most valahogy próbáltam kenni rá egy kis baneocin kenőcsöt, de nem nagyon tudtam tudtam hozzáférni.

Nektek hogy múlt el a fajdalom, mit és hogy kentetek rá? Normális ez?



2019. aug. 21. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik a bal fülemben már porcot ért. Soha nem gyógyult meg rendesen, folyamatosan be volt gyulladva. Pár év szenvedés után ráhagytam, nem tettem bele többet fülbevalót. Akkor pillanatok alatt rendbe jött. Fertőtlenítésre nagyon jó a sós víz, azzal akár óránként is áttörölheted. Csöpögtesd rá a lyukra valamivel, fecskendővel, pipettával, tiszta vattáról csurgasd rá. Sudocrem is hámosít, azzal is próbálhatod kenni, de csak vékonyan, hogy tudjon szellőzni a seb.
2019. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha olvassa és érdekli, azóta megnyugodott, már egyáltalán nem fáj, ki is tudtam venni, de azért még nem cseréltem bizsura meg a pucolás után vissza is tettem.

Szóval kitartáást!

2019. szept. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!