Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kapcsl ki kényszeresen...

Miért kapcsl ki kényszeresen az agyam?

Figyelt kérdés

Már régebbóta küzködök ilyen jellegű problémával pl: Ha hirtelen valaki megkérdez vmi nagyon alap dolgot kényszeresen nem tudok gondolkozni, hirtelen rágondolok arra hogy kikapcsolok és már nem is tudok gondolkozni de sokszor már az sem kell,hogy rágondoljak. Voltam már igy a korommal kapcsolatba is persze egy idő után eszembe jut a válasz csakhát elég gáz .A másik pedig ,hogy nagyon félek bármi ujnak a megtanulásától ezis legyen akármi alap dolog főleg szerelés vagy hasonló , mindezek mellet sokszor a beszédemben is . Esszekeverednek a gondolatok és itt is ugyanigy kényszeresen nemtudom kigondolni amit akarok mondani csak még rá is stresszelek de sokszor stressz nélkül sem megy ha mondjuk nyugodt vagyok .Társaságba még rosszabb a helyzet de csak akkor ha régi ismerősökkel találkozom. Ha akármilyen ember(ek) előtt kell vmit megcsinálnom sima beszélgetés idegen emberekkel még elmegy . Ha valamit irni kell azzal nincsen problémám . Buta emigy nemvagyok számittógépeket szerelek (persze isten ments hogy emberek előtt kelljen mert akkor össze vissza csinálok mindent és csak nagy stresszel mennek jól a dolgok. Képes lennék egy főiskolát is elvégezni csak meghalnák ha szóbeliznem kéne .Gondoltam hogy szoc fobiám van de el sosem ájulok rosszul sem vagyok (kivéve izzadás a stressztől és pulzus )ez végett soha. Ami a legborzasztóbb hogy szembenézek sokszor a félelmeimmel és annak ellére sem mennek ki ezek a fránya gondolatok a fejemből és a stressz sem mulik .

Nagyon sokszor pánikrohamok jönnek rám ha magasba vagyok vagy ha egyedül vezetek mondjuk egy autóba messze az otthonomtól .Ezenkivül sokszor vagyok ugy, hogy ha hirtelen hozzámérnek akkorát rezzenek mindha megrázott volna az áram . Főleg munkahelyen tudom mit miért csinálok de ha hirtelen megkérdeznek nem tudok normális magyarázatot adnimit miért tettem . Miért lehet ez milyen gyógymodot javasolnátok ? Kérek szépen segitsetek !


Köszönöm szépen ! 23F


2019. aug. 22. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichológia
2019. aug. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!