Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat-e egészségkárosodást,...

Okozhat-e egészségkárosodást, ha a rajtam lévő, egyébként száraz bikinire hajszárítóval huzamosabb ideig valaki forró levegőt fúj, konkrétan arra gondolok, hogy a műszálas szövetből mérgező anyagok szívódhattak belém?

Figyelt kérdés
Szórakozásnak indult az egész, 1 baráti társaság tagjai (ittasak voltunk mind) lefogtak 1 kerti buli alkalmával néhány hete, és jó pár percig hajszárítóval forró levegőt fújtak a rajtam lévő bikinire szerteszét, ami egyébként csontszáraz volt (mikor már nagyon tiltakoztam, abbahagyták), attól tartok, hogy a műszálas szövetből mérgező anyagok szívódhattak belém?

2019. aug. 24. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

"baráti társaság "????? Minek neked ellenség ha ilyen barátaid vannak? Hány évesek vagytok?

Égési sérüléseket nem szereztél? (Beivodott mérgektöl ne parázz!) Ezeket az idiotákat meg tartsd távol magadtol, mert legközelebb tábortüzet gyujtanak a nunidban, mert az olyan jopofa.

2019. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, bár annyira azért nem volt durva a szitu, de tény, hogy enyhén szólva is kellemetlen volt, és nagyot csalódtam bennük, az ital sokakból az állatot hozza ki, az biztos, hogy egy jó ideig kerülni is fogom őket.
2019. aug. 24. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert mintha te nem ittál volna....
2019. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!