Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosok által felírt...

Az orvosok által felírt gyógyszerek kb. hány százalékát szeditek be?

Figyelt kérdés
Én kb. felét.
2019. aug. 24. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent. Ha nem értek egyet a gyógyszerfelírással, akkor már a rendelőben megbeszélem vele. Persze olyan előfordul, hogy feledékenység miatt kimarad egy adag.


Van olyan gyógyszerem, amit szükség esetén kell alkalmazni, az mondjuk általában rámrohad és ki kell dobni, mert elég ritkán van rá szükség, és felbontás után hat hónapig használható csak.

2019. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

99 % át .

Van amit csak időnként kell .

Ahhoz drága ,hogy a szemetesbe dobjam .

Vagy azért váltsam ki,mert a patikusnak is meg kell élni .

2019. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A régóta szedett gyógyszereket én is beszedem, az újonnan felírtakkal vannak nekem sokszor gondok (mellékhatás vagy túl erős hatás vagy ki sem váltom)
2019. aug. 24. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
KB 50%-át. Mellékhatása miatt főleg. Vagy elmúlik a bajom, mire gyógyszerész jutok. Vagy eseti gyógyszer, és rám romlik.
2019. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Akkor mi a francnak mész orvoshoz, ha 50%-ban teszel rá, hogy mit javasolt?
2019. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Volt, hogy egy kis megfázásra antibiotikumot akart írni, azt pl. nem szedtem be, de többnyire mindig betartottam az utasításokat. Szerencsére nem szedek állandó tablettákat.
2019. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!