Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell a bidét rendelteté...

Hogyan kell a bidét rendeltetésszerűen használni?

Figyelt kérdés

Bidét láttam már egy-két hotelszobában, viszont sose használtam. Eddig abban a hiszemben voltam, hogy WCzés+papírhasználat után használhatjuk, viszont olvastam nemrég egy cikket, amiben az állt, hogy a papírtörlés alternatívája, nem pedig a kiegészítője.


[link]


Most akkor hogy is van ez? Én 100-ból 99x olyat nyomok, ami után 6-7 alkalommal kell törölnöm. Ha bidét használnék, akkor papírhasználat nélkül kéne a bidé fölé guggolnom, és a kezemmel eltávolítani a maradékot?


2019. aug. 25. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
A bide egy totál burzsoá dolog.
2019. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én nagy dolog után amikor csak tehetem használok zuhanyt. Papirral kitörlöm, majd megmosom kád szélére gugolva. Sokkal higénikusabb mintha csak ott papírral mázgálnád szét. Ha meg nincs lehetőség zuhanyra, mindig van nálam nedves popsitörlő
2019. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitörlöd WC-papírral a popsid, majd odaguggolsz a bidé fölé és megmosod a hátsód.
2019. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké van bidé. Nyilván nem is olcsó. De akkor azt a pár darab poharat miért sajnálják mindig ?
2019. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!