Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agytumorra utalhatnak ezek a...

Emma21 kérdése:

Agytumorra utalhatnak ezek a tünetek vagy szimpla stressz/idegesség?

Figyelt kérdés

Minden reggel hànyingerem van, de nem hànyok. A fejem is rossz van egy szédelgés szerű érzésem reggel is meg este is. Napközben nincs akkor csak simàn ideges vagyok. A nyakam és a hàtam izmai be vannak feszülve. És úgy érzem,hogy a jobb szemem kicsit nagyobb mint a bal. Ez a szédelgés ez még nêha fekve is jelentkezik. Meg anyummal elmentünk nyaralàs alatt sétàlni és majd letört a nyakam. Sokat telefonozok is(facebook, jàték,instagram)


Nagymamám agydaganatba hunyt el 7 éve, emiatt is ideges vagyok, mert olvastam örökölni is lehet.


Egyébként az életem eléggé stresszes, július végén a nyaralàson megszédültem, nem tudom mi miatt talàn sokat voltam a napon vagy reggeli helyett megittam majdnem 1 liter hideg colàt. Azóta bevagyok rezelve, hogy agydaganatom van. A fejem az szokott fàjni, igaz az utóbbi napokban csak a front miatt fàjt, oedig nem akkor szokott.

Anyukàm szerint csak bebeszélem magamnak.



2019. aug. 27. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz még véletlenül se menjél el.
2019. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen tünetet olvasni itt, nekem is van hasonló.

És hihetetlen, hogy mennyi embernek van nyaki gerinc problémája és abból adódó szédelgés, fejfájás.

Az a rohadt telefon, mi? :)

2019. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első : nyilvàn megyek majd dokihoz, de sokàra kaptam időpontot(október eleje) hiába van beutalóm az ortopédiàra, ha időpont csak akkorra van . Szemdokihoz meg szeptember közepén megyek. Csak érdeklődöm itt hàtha volt valakinek hasonló mint nekem!
2019. aug. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!