Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szivelégtelenség ki alakulhat...

Bigyo026 kérdése:

Szivelégtelenség ki alakulhat 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Áprilisban voltam vizsgálaton, rtg ( normál méretű a sziv , ekgn sem volt gond. Volt vérvétel is sűrgőségin. Viszont egésznap szédülők,fáradt vagyok semmitse tudok csinálni,fulladok rövid távon ( túlsúly 50kg felesleg van ) hirtelen hizás 1 éven belűl 25 kg jött fel. Mellesleg van köpetem is..de ez a mindennapos fáradtság émelység meg keserítí az életemet. Kértem időpontot 1 hónap mulva mehetek kardiologiára. De nagyon agodok.Úgy érzem néha hogy elájulok. Mit gondoltok ?
2019. aug. 27. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A túlsúly a probléma. A köpet is. De egyik sem szív eredetű. Köhögsz is? Vagy cigizel?
2019. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem cigizek,sosem cigiztem, koffeint sem iszok. Pulzusom olykor magas 115 is van olykor... de estére 70-80 között van
2019. aug. 27. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:
De miért van köpeted? A fáradtságot, fulladást a tüdő is okozhat, sőt.
2019. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom olyasmi mint a " slájm " felkell hörögnöm éy felszakad.
2019. aug. 27. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
50 kg túlsúly az iszonyat sok. Nem csoda, ha fulladsz meg szarul vagy. A súlyoddal van a gond, nem a szíveddel, de ha nem fogysz le, a szíveddel is lesz előbb-utóbb.
2019. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rajtam "csak" 20 kiló felesleg van. Idézem az orvosomat: Fogyjon le, ennyi! Viszlát!

Oké, nem volt túl finomkodó, de rátapintott a lényegre.

2019. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De többször érzem hogy fáj a szivem..meg hirtelen dobogást :/
2019. aug. 27. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Pánikroham is csinál ilyesmit, vagy a szívritmuszavar. Egyik sem szívelégtelenség, egy hónapig megmaradsz, akkor úgyis kivizsgálnak.
2019. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért nem akarok meghalni :D meg szeretnék maradni egyhónapig.. 30 év alatti vagyok
2019. aug. 27. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen hiztal 25kg-t ez nagyon terheli a szervezeted

Gondolj csak bele

Hirtelen nyakadba teszel 25kg-t azt megérzed

Le kell fogyni és megoldodik a helyzet

50kg felesleg rengeteg

Nem szabad hallgatni az ilyen fogadd el magad hülye influenszer picsakra

Kitudja hány gyógyszert szed hogy ne robbanjon fel a szíve

2022. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!