Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bedugult a fülem?

Mit tegyek ha bedugult a fülem?

Figyelt kérdés
Ma reggel bedugult a fülem és nem tudom mit csináljak vele,valakinek van valami házi praktikája vagy valami? Régebben is volt ez és hasznalok is egy fülspray-t a neve vaxol. Fújtam már a fülembe de nem segített :/ mit tegyek?

2019. aug. 30. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Orr-fül-gégészetet keresd fel ma, ha teheted.
2019. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem olyan trehàny a hàziorvosod mint nekem hogy konkrétan semmi nem érdekli, akkor menjél orvoshoz. Jobban jàrsz. Gondolom normàlis helyeken ad beutalót valahova ahol ha kell kimossàk.
2019. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészeten kimossák. A házi praktikák nem igazán jók. Bár nekem már olyan is volt, hogy 1-2 napon belül kidugult. De erre ne várj, jobb az orvos.
2019. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fülészetre beutaló nem kell,csak időpont .

Sajnos akár 10 napot is várni kell .

Ha hajlamos vagy a fűl zsirtól való eldugulásra,akkor amint érzed,jelentkezni kell.Reggelente lehet érezni,a fültő meg nyomásával ,hogy ragad össze .

Én is járok évente kimosatni .

A házi megoldások nem hosszú távúak .

2019. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Napközben jó lett,de estére befújtam újra a vaxol-al es rosszab lett,mit tegyek? Hétvégén mit érdemes csinálni?
2019. aug. 31. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!