Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultatok kiskorotok...

Hogy viszonyultatok kiskorotokban a kúphoz?

Figyelt kérdés

Olvasva az interneten furcsának tűnik de emlékeim szerint én még általános iskolás koromban is azt kaptam. Kicsit homályosak az emlékek, de az tisztán megvan, hogy minimális rábeszéléssel megengedtem és nem volt fájdalmas.

Ez csak nálunk volt így vagy máshol is természetes volt?



2019. aug. 30. 18:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Utáltam nagyon, egyértelmű :D

Hála az égnek, 2-3 alkalomnál többször nem kellett használni.

2019. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
A kupot en sem szerettem, olysn kellemetlen.
2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 szamo77db ***** válasza:
100%
Én rengeteget kaptam, mert egész télen egyik mandulagyulladás a másikat követte és ilyenkor nagyon lázas lettem. Nincsenek rossz emlékeim róla.
2019. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Szar íze volt.
2019. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én sem rajongtam érte, mint ahogy szerintem senki, csak elfogadtam, hogy kell és kész.
2019. aug. 31. 00:50
 6/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, sőt ha lehetne tabletták, oltások, infúziók helyett kúpot választani azt tenném. Nem vagyunk egyformák de számomra elfogadhatóbb lenne.
2019. szept. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is sokszor kaptam még általános végén is ha nagyon belázadodtam. Korházba 7.végén vakbélműtét után is azt kaptam. Pont bent volt anyám. Megkérdezték tőle beadja ő vagy inkább a nővér. Anyám mondta persze beadja. Takaró fel, mondta forduljak oldalra és simán felnyomta. Csak azt nem szerettem benne hogy mindig várt vele kicsit ami után már bent volt hogy nehogy kinyomjam. Addig meg ott volt az ujja is :S
2019. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 szamo77db ***** válasza:
72%
Nekem mindig az anyám dugta be. Még hatodikos koromban is. Akkor kaptunk himlőoltást és annyira belázasodtam, hogy semmi más nem segített, csak a kúp. Szerintem is jobb, mint a szurkálás, a keserű tabletták meg a kanalas gyógyszerek.
2019. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Nekem soha nem volt vele bajom, igazandibol.

Általánosban nagyon beteges voltam, fel életemet az ágyban töltöttem és viszonylag gyakran kaptam kúpot mert a gyomrom iszonyat érzékeny bármilyen gyógyszerre. Nekem mindig anyu adta be kiskorom óta.

Mai napig van olyan, persze már sokkal kevesebbszer hogy szükség van rá.

17/l

2019. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Amikor 2 x 5 éves koromban éjszakánként belázasodtam akkor, kaptam. Pizsama nadrág le, hátamra kellet feküdnőm, és, elővette a hűtőből. Nekem a macimat kelett fogom az, próbálta elterelni a figyelmemet. Arra emlékszem hogy hideg volt, nagy és nem fájt, csak annak éreztem mert a végbélem izmai össze záródtak és ez lehetetlené tete a a kúp beadását. Amikor hosszú szenvedés után, a végre sikerült felhelyezni akkor, pizsama nadrág vissza, és, erre emlékszem.
2019. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!