Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fibróma, szemölcs eltávolítás?

Fibróma, szemölcs eltávolítás?

Figyelt kérdés
Fibróma eltávolításra kértem időpontot magánrendelőbe, de időközben észrevettem, hogy van két picike szemölcsöm is. Azokat is szeretném leszedetni, illetve van egy anyajegyem, amire ránézhetnék (évente 1x elmegyek teljes anyajegy vizsgálatra, de oda TB alapúra megyek és az későbbre van beutemezve). Kell ezért betelefonálnom, hogy egy db anyajegyet szeretnek csak megnézetni,illetve hogy van két szemölcsöm amit leszedetnék szintén, vagy ez elég ha ott kiderül? Nem tudom egyiket másikat milyen műszerrel távolítják el, de gondolom megoldható helyben..vagy tévedek? :) köszönöm előre a válaszokat

2019. aug. 31. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ülésre akár 200-at is eltávolítanak, fél órába belefér.
2019. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak én fibróma eltávolításra kértem időpontot, szemölcsre nem,de gondolom akkor ez nem számottevő 😊
2019. aug. 31. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a kezelőd, vagy valaki más aki bőrgyógyász, lesz ott, akit meg lehet kérdezni mindenről, mindenhez ért.
2019. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ahova én járok, ott csak az előre egyeztetett dolgot csinálják meg. Odamész majd időpontra és rákérdezel, valószínűleg visszarendelnek. Elvileg utánad lehet még másnak is leszedése, szóval ha egy van belekalkulálva akkor nem hiszem, hogy ott adhoc ezt megtudják oldani.
2019. szept. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10db fibromat irtam a doktornonek, arra asott időpontot, de valojaban csak 6 van, illetve egy hetedik, ami nem tudom, mi lehet..😅 csak valami fura. Es ezen felul jönne még a 2 db szemolcs, szóval a 10 darabban benne vagyok, csak nem tudom hogy mivel az nem fibroma, hanem szemölcs, leszedik-e, lesz e hozza eszkoz stb., vagy azt hogy szedik le.
2019. szept. 7. 13:33
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, az más. Ez akkor majd ott kiderül.
2019. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!