Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichológus adhat tesire...

Pszichológus adhat tesire felmentést?

Figyelt kérdés
Rettenetesen stresszelek tesiórák előtt és alatt, szédülök, fáj a fejem, hányingerem van, lever a víz. Előfordult már, hogy inkább be se mentem suliba ha volt tesi, annyira félek tőle. A tanár is sokszor megaláz. Ez kiegészül depresszióval és szorongással is. Járok iskolán kívül is sportolni, szóval nem a mozgással van bajom, ott semmi ilyesmi problémám nincs.

2019. szept. 1. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
nem, mert nem orvos.
2019. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel a problémával kihez forduljak?
2019. szept. 1. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha szabad kérdeznem,mi a bajod a tesivel ?

Általában a diákok szeretik,mert alibi óra

2019. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég ügyetlen vagyok, ezért a tanár is és a többiek is folyamatosan megaláznak. Elég érzékeny vagyok, félek a folyamatos megaláztatástól, már gyomoridegem van ha csak rágondolok a tesire. Hajlamos vagyok depresszióra is, ami állandó szorongással is párosul.
2019. szept. 1. 20:27
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
63%

Emiatt senkinek nem adnak felmentést szerintem, max. pszichiáter tudna, esetleg annak javaslatára háziorvos vagy iskolaorvos.

Nem kell parázni a tesitől, matekra sincs felmentés csak azért, mert nem érti valaki és stresszel emiatt. Állj a sarkadra, mi lesz veled később nagyobb problémáknál vagy pl. érettségi előtt?

Ha a tanárral van gondod, akkor jelezd az ofőnek, vagy az igazgatónak.

2019. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Más órákkal nincsenek különösebb problémáim, pedig van hogy ott is stresszelek. Csak a tesi hozza ki ezt belőlem.
2019. szept. 1. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
igazi degenerált lehet a tanárod! sosem értettem, hogy akinek az lenne a feladata, hogy megtanítson valamit (mivel TANÁR), hogy jön ahhoz, hogy megalázzon valakit, akinek nehezebben megy. ofőddel beszélj, de sajnos észt nem fognak tudni a tesitanárnak. ha van esetleg ortopédus jó ismerősöd, nála érdemes próbálkozni, hátha ad alibiből, pl. gerincferdülésed lett, de pszichiáterhez menj, ha a tanárszitu nem javul.
2019. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!