Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ilyen kiütéseim?

Mitől lehetnek ilyen kiütéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 3-4 hónapja vettem észre magamon ilyen kiütéseket(link lejjebb). Eleinte nem voltak ennyire intenzívek, de egy ideje ilyen formában jelennek meg a melleim fölött illetve a karjaimon, néha a hátamon is. Voltam egy bőryógyásznál, azt mondta hogy valami szunyog allergia, írt fel krémet, azzal kezelgettem itthon, amitől egy ideig enyhülnek de visszatérnek.

Régebben gyerekkoromban volt rá példa hogy a kezeimen előjöttek sebek, de azok eltűntek. Most pedig ismét ettől szenvedek, nagyon irtózok tőle, főleg ebben a nyári szezonban. Nem tudom mitől lehet, és hogy hogyan lehetne ezt kezelni. Hozzáteszem, hogy rendesen tisztálkodom, szoval nem ez az ok.Egy megbízhatóbb bőrgyógyászat felkerestem, de csak másfél hónap múlva kaptam időpontot. Valakinek voltak már ilyen kiütései? Vajon mitől lehet? Hogyan sikerült kezelni?

Köszönöm a válaszokat!



2019. szept. 2. 15:15
 1/1 A kérdező kommentje:
2019. szept. 2. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!