Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lett ez? Normális, hogy...

Mitől lett ez? Normális, hogy ilyen lettem (többi lent)?

Figyelt kérdés

Húszéves nő vok, nemrég lettem annyi. 18 évesen elkezdtem gyarapodni, popsisodni.

Azóta olyan vagyok, és nem vok nagydarab, de a mellem és a sejehujám kikerekedett, bevág a csípőnadrág, gúnyolnak, szekálnak a kollégák és anyám is. Tehát engem nem zavarna amúgy. Am 166 cm/58 kiló voltam tinikoromba, mostmeg ehhez a "magassághoz" 70 kiló lettem.

Ez a norma és ez a felnőttkorral jár, h már nem XS-es cuccokba mászkál az ember? Mondjuk nyugtatót szedek(nem vok hü......e, csak izgága, ezért kell)és a nyugtatónak van ilyen mellékhatása, h az ember felszed pár kilót, de van, aki pont, hogy fogy tőle.


Lehet, h a gyógyszer nélkül is lenne ez? Lehet, nem is a mellékhatása, hanem anélkül is lett volna? Mert am sokat nem eszek, sőt inkább bolhasza........nyit, nem hagyom magam jóllakni sose, nehogy százat vagy legalább nyolcvanat mutasson a mérleg... Tehát mindig keveset ettem, sose voltam nagyevő, mégis...

Csupán a tinédzserkor végét jelenti, h már nem XS-es, hanem M-es cuccokba "kell járni"? Ez a norma? Mennyi nőnél van ez így??? Normális válaszokra várok



2019. szept. 5. 10:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Hasam nincs, és a combom-derekam is vékony
2019. szept. 5. 10:08
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szia 90% hogy a nyugtatótól szedtél fel pár kilót. De ha muszáj szedned akkor nehogy ezért abbahagyd.
2019. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez lehet, h genetika?

Mert a mellékhatás kevés embernél jelentkezik, sőt ez inkább fogyaszt mellékhatásilag

2019. szept. 5. 10:10
 4/10 A kérdező kommentje:

És ha továbbra se eszek annyit, mint amennyit bírnék, csak keveset eszegetek(Fúúú, egy teherautónyit befalnék sokmindenből), akk kiküszöbölhető, h 80-100 kg legyek?

a fitnesz és sport nem az én világom, így óvatosan kell ennem, ahogy régen is. És így nem leszek bálna(Mármint 80-100 kilós nagy állat)?

2019. szept. 5. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Foglaljuk össze: öregszel, nem szeretsz sportolni, de enni igen, és még nyugtatókat is szedsz, amik köztudomásúlag megkötik a zsírt az idegeknek. És csodálkozol, hogy gyarapodsz, mint a kisgömböc. Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen feltételek mellett nagyon jó esélyed van, hogy 35-40 éves korodra 100 kilós trampli legyél.

U.i.: Én férfi vagyok, 45 éves, 98 kiló, ÉS sportolok. 18 évesen 70 kiló voltam...

2019. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne sanyargasd magad! Inkabb egyel szenhidratcsokkentett, alacsony kaloriaju eteleket italok, sokszor keveset. A fogyozastol csak iddgesebb leszel.
2019. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem vok egy túl értelmes kérdés.
2019. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki a testem,

Mint Ashley Graham-nek: [link]

2019. szept. 16. 10:58
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Ostoba Ötös! Dől belőled a kultúra, mint tehénből a gané! Borzalmasan alpári módon beszélsz!

Előbb tanulj meg viselkedni, mielőtt idejönnél piszkálódni. A másik meg, hogy azóta már lefogytam, és

sportos testű vagyok!

Úgyhogy óvatosan piszkálódj, ne legyél ilyen már!

2020. jan. 15. 09:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Lefogyasztottam magam már.
2020. febr. 8. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!