Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Áramütés vagy csak statikus...

Áramütés vagy csak statikus elektromosság?

Figyelt kérdés
Bedugtam a konnektorba a ventilátort és azt tudni kell kiáll már egy kicsit a falból a konnektor. Meg ez a régi típusú. Viszont úgy emlékszem nem volt bekapcsolva a ventilátor csak miután dedugtam utána kapcsoltam fel. Szóval nem kellett áram alatt lennie. Viszont óvatosan is dugtam be és nem volt vizes sem a kezem, nem is fogtam meg a kiallo részén meg semmi ennek ellenére egy kis zsibbadás szerű érzésem volt mikor bedugtam a konnektorba. (pedig mondom nem olyan helyen fogtam meg ahol necces lenne es megis) nem fájt nem csípett meg nem volt olyan erős csak ez a zsibbadás érzés.
2019. szept. 5. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
A bal kezemmel dugtam be.
2019. szept. 5. 15:11
 2/3 A kérdező kommentje:
A szigetelés is hibátlan nem hibás a ventilátor sem, mindent normálisan csináltam és úgy emlékszem nem volt felkapcsolva sem, szóval nem az történt hogy rögtön beindult ahogy bedugtam hanem utána nyomtam fel. Viszont ugye a konnektor kicsit már kiall a falból. De én oda meg nem is nyúltam. Akkor miért éreztem ilyen statikus elektromossag felét?
2019. szept. 5. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egy kis statikus elektromosság. Nekem az volt hogy alapból mindig feltöltődök szóval hozzányúlok a kilincshez megrándul a kezem volt olyan amikor vizet engedtem a csapből megrázott a víz. De a legdurvább az volt amikor a számítógépem hátuljába bedugtam a hdmi kábelt na ott hátra is estem és láttam egy pillanatra ilyen kékes sárgás fényt az szerintem áram ütés volt.
2019. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!