Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy átlagos 16-17 éves ember...

Egy átlagos 16-17 éves ember mennyi füvet tud el szívni egyedűl 1-2 cigiben?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha az illető 55 kg körűl van? És nem nagy füves hanem esetleg csak párszor ki próbálta. Persze nem egy gyenge szinte vadkender erősségű nonamere nagymamám ültetvényére gondolok :D. Amibe szép ha van 3% thc. Mert abból szerintem bárki el szív egy 0-ás cigit. Hanem pl egyedűl egy olyan 0,25-öt, mondjuk ak48-ból. Úgy tudom az egyik legerősebb. És még ráadásul az inkább Indica. Vagyis több arra az esély, hogy az alanynak ko lesz :D.

20/F



2019. szept. 6. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Egy átlagos 16-17 éves nem szív füvet.
2019. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

#1 válaszoló: de sajnos 60% ban 16-17 évesek füveznek :D

Amúgy ha jó a fű akkor egy 0.15 cigo bőven csattra vág :D de kikell tapasztalni.

2019. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
a hibáidból tanulsz mindenkinek más mennyiség jó próbáld ki neked mennyi
2019. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én tudom nekem mennyi. Hisz én már rég óta csinálom, én pl ak48-ból egymagam simán elszivok olyan 0,55g-t. És helyzet az, hogy én mindig jól bírtam. Pl én harmadik füvezésem alkalmából elszívtam kb, olyan majd negyedgramm hasist. Én mégsem rosszúltam be, míg a másik 3 szintén kezdő, már az első cigi után kifeküdt. 1 meg már a határán volt. Bár én sosem voltam ilyen átlagos testsúlyú 55-60 kg-s. Én akkoriban is 75 kg felett voltam, ha ez egyátalán számít?! Csak arra vagyok kíváncsi, hogy általába mennyitől szokott gatya lenni...
2019. szept. 8. 12:49
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem az ak48 az bőven egy erős cucc!
2019. szept. 8. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Erős igen, de pazarlás egy cigibe 0.55g tenni. 0.2g vel is el tudod érni azt a fokozatot és full chillbe vágod magad :D
2020. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit jelentenek a számok?
2020. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!