Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Solutio Antisudorica izzadás...

Solutio Antisudorica izzadás elleni szer intim terület közelében? Más megoldás ennek a résznek az izzadására?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, a combjaim szokatlanul vastagok, összeérnek, pedig nincs nagy túlsúlyom. Nem tudok a combjaimból tovább fogyni, futással sem, próbáltam, heti 3 x 15Km futás, vagy intenzív bicajozás sem oldja meg.


A legjobban izzadó terület emiatt a testemen a zacsik és a fenekem közötti kb. 10 centi hosszú rész.

Itt annyira beizzadok, főleg nyáron, hogy egy nap 10 alsógatyát is elhasználhatnék, ráadásul itt az izzadtság különösen szagos, hiába zuhanyzok többször is.

Pl. Ha frissen zuhanyoztam, majd elsétálok nyáron egy barátomhoz, akihez felmegyek az ötödikre, és utána leülünk az asztalhoz, akkor fél óra múlva már elviselhetetlen szagú az alsógatyám, konkrétan félek felállni.


Ti mernétek itt Solutio Antisudoricát alkalmazni?

A hónaljamon nagyon bevált, nyáron bármilyen anyagú inget viselhetek, nincs gond a hónalji izzadással,

de ez az intim dolgokhoz közeli rész nagyon problémás.


2019. szept. 7. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A sudorica elég brutális szer, én semmiképp sem használnám intim tájékon. Próbálkozz inkább intim dezodorokkal, azok sem a legjobbak, de talán kevésbé erősek, mint a sudorica.
2019. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvost keress fel.
2019. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen orvos foglalkozik ezzel?
2019. szept. 7. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Első körben szólnék a háziorvosnak, az erős izzadás lehet bőrgyógyászati vagy hormonprobléma, de idegi alapú is.
2019. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!