Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet minden reggel...

Miért lehet minden reggel hányingerem gyakran több órán át? Illetve gyakori hasmenés és fáradékonyság? Étvágyam rendkívül változó, miért vagyok néha folyton éhes néha meg egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

A probléma kb 2 hónapja kezdődött, és azóta sem múlt el. Szúró fájdalom is jelentkezett alhasi tájékon, a menstruációim is furcsák voltak, ezért e 2 hónapon belül már 4 terhességi tesztet is csináltam, mind negatív lett (utolsót 3 napja végeztem).

Illetve kb 2 hete voltam nőgyógyásznál is, petefészek cisztát diagnoztizáltak, ami azóta sem múlt el. Mást nem látott a doki, szóval terhesség kizárható (Igen védekeztünk is)

Milyen okai lehetnek még a hányingernek és hasmenésnek? Bármire kíváncsi vagyok, lelki fizikai eredetű.


Lehet az egész egy hülye kérdés de nem tudom mit tegyek hogy elmúljon végre, még egy pár vitamint is elkezdtem szedni.


19/L



2019. szept. 8. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már? (Nem nődokira gondolok.) Volt teljes vérkép? Emésztőszervrendszeri betegségek, fertőzések, de idegrendszeri problémák is okozhatnak ilyet.
2019. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam még, de egy darabig sajnos nem tudok elmenni. Úgy 5 hónapja voltam utoljára laborvizsgálaton, ott a vasamon kívül (amit szedek) semmi bajom nem volt
2019. szept. 8. 15:07
 3/3 A kérdező kommentje:
illetve május végén voltam hasi-alhasi ultrahangon, mindenem teljesen rendben volt
2019. szept. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!