Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátra hajtom a fejem és szédülök?

Hátra hajtom a fejem és szédülök?

Figyelt kérdés

Nemrég észre vettem,hogy amikor hátra hajtom a fejem,összekulcsolom a kezem hátul és és előrenyomom a mellkasom,hogy nyújtózzak elkap a szédülés amikor vissza megyek a normális pozicióba,de nem egy sima kis szédülés mint amikor hirtelen felállunk valahonnan hanem elég intenziv,elhomályosodik minden,nem hallok semmit magam körül csak remegek és nem tudom mi van hirtelen.

Elsőre csak nevettem közbe, hogy miezmá,mert nem volt annyira kellemetlen,inkább csak fura.

Azóta többször is nyújtóztam így de nem volt semmi baj..kivéve ma.

Minden elsötétült kicsit,nagyon halványan lláttam és teljes testben remegtem lassan,mint akinek rohama van és tovább tartott valamivel,ez már nem volt vicces.

Mi okozza ezt?(igen a nyújtózás de azon belül)



2019. szept. 8. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!