Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék heterokrómiás...

Hogyan tudnék heterokrómiás lenni? Előlehet ezt valahogyan idézni?

Figyelt kérdés

Mind a két szemem barna, kívűl zöld (az a szokásos “tarka” színű szem)

Viszont nekem mindig is nagyon nagy álmom volt (tudom kicsit érdekesnek vélhető) a felemás szem. Nagyon szeretném, ha az egyik szemem feltűnően lenne más színű. A kontaktlencse nem jöhetne szóba, valamiért tökre félek tőlük, meg amúgysem szeretném.

Van ilyen szivárványhártya plasztikai műtét? Vagy valami más megoldást esetleg tudtok?

(Nem vájom ki egy másszeműnek a szemét és teszem a sajátom helyére, mielött előjönne egy ilyen hülyeséggel valaki.



2019. szept. 8. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Félsz a kontaktlencsétől és nem mered a szemedre helyezni az idegen tárgyat, de a plasztikai műtét során ahol belevágnak a szemedbe, kivágják egy részét, majd egy másikat helyeznek vissza és körben összevarrják, az rendben van.

Engedd el a dolgot, mert nincs rá házi megoldás. Pszichológus nem ártana, ha ennyire gondban vagy önmagad elfogadásával, hogy drasztikusan megváltoztatnád a kinézeted, hogy egyedibb legyél mint a szürke tömeg.

2019. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyes te engem kicsitsem ismersz, hogy orvoskhoz küldjél! Nem a “szürke emberek” miatt akarok megváltozni, és nyílván nem vagdossák fel a szememet. Lézeres szemműtétek léteznek, úgyhogy amíg hasznos dologgal nem tudsz szolgálni, teljesen feleslegesen jössz az idiótaságaiddal. Inkább te szerezz magadnak egy kis életet, hogy ha hasznos információval nem rendelkezel akkor arrébb állsz. Köszike a figyelmet. Alábbi problémáid vannak, sajnálom a szürke életed, hogy ezt rajtam töltöd ki.
2019. szept. 8. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt egy kedves Mengele nevű orvos, ő kísérletezett ilyenekkel.

Nincs erre mód. Drasztikus sérülés miatt megváltozhat a szemszín, de jellemzően vaksággal és kellemetlen más tünetekkel jár.

2019. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom kettes.
2019. szept. 9. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!