Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal felemen nayobbak a...

A bal felemen nayobbak a testreszeim. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
eloszor a vadlimat vettem eszre, hogy jelentosen nagyobb a bal felemen de nem foglalkoztam vele, mert gondoltam a jobbat jobban leterhelem ezert kicsit edzettebb. de a napokban eszrevettem hogy a csipom illetve a kezem is nagyobb. mitol lehet ez? esetleg nem jol edzem es jobban leterhelem a jobb felemet? interneten olvastam hogy valami gerincferdulestol is lehet, de nemhiszem hogy lenne. de ha esetleg lenne mit tegyek?

2019. szept. 8. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
fordulj vele orvoshoz, ő biztos tud segiteni. esetleg csináltat egy röntgen képet és ott kiderül hogy az e a baj
2019. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

egyébként azt olvastam hogy senkinek se ugyan akkorák a párban lévő testrészei, de ha nálad durván nagy a különbség akkor lehet hogy tényleg valami gond van

2019. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt!igen, azt enis olvastam de az enyemen elegge latszik. lehet varok par hetet(mert dietazom, es lehet a fogyastol kiegyenlitodik),de ha akkor sincs valtozas, inkabb orvoshoz fordulok:)
2019. szept. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!