Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a lábfejem, de nem...

Nagyon fáj a lábfejem, de nem engedhetem meg a műtétet. Van valami ötletetek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sajnos gyerekkoromban nem igazán figyeltek oda rám, és így nem lett kezelve a lúdtalpam (ez sajnos nem a szokásos lúdtalp, ha erősen bedől a bokám is, máshogy is lépek, kissé eldeformálódottan néz ki a lábam miatta) és a később e miatt kialakuló bütykök se, amik most már nagyon nagyok, a két nagylábujjam teljesen ferde. 18 éves koromtól kezdve dolgoztam eladóként, és 6 év alatt elértem, hogy üzletvezető-helyettes legyek. Sajnos a munkám miatt egész nap állok vagy megyek, ellenőrzöm a beosztottakat. Ez nagyon megterhelő a lábfejemnek, a nap végén alig bírok már járni. Szinte minden részen fáj: a bütyök, a talp, a sarok, ég és néha kegyetlenül belenyillal a fájdalom. Nyilván szedek fájdalomcsillapítót, de az kevés, és a xanax-tól pedig teljesen ki lennék ütve, ezért azt nem szedem. Az geyetlen megoldás a műtét lenne, ami viszont nagyjából fél éves lábadozási idővel járna, viszont ez a karrierem végét jelentené. Ti mit tennétek? Lehet valamit kezdeni a lábfájással szerintetek, ami nem műtét (a kezelőorvosom semmi haszáéhatót nem mondott)?

2019. szept. 9. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
De mondott használhatót a kezelőorvosod: meg kell műteni
2019. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallottál már a hiperbároxigénterápiáról?
2019. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem értem, hogy hogyan került képbe a xanax. Tudniillik az egy erős szorongásoldó/altató/nyugtató.

A karrieredet félted, miközben pár hónapon belül járásképtelenné válsz. A kezelőorvos mondott használhatót: egyetlen megoldás a műtét.

2019. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!