Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szinte mindennapos hányinger,...

Szinte mindennapos hányinger, furcsa menstruáció, gyakori hasmenés már 2 hónapja, folyamatos éhség érzet mitől lehet? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
3 hete kiderült hogy petefészekcisztám van. Ez okozhatja a tünetek valamelyikét?

2019. szept. 10. 18:40
 1/4 A kérdező kommentje:
19/L
2019. szept. 10. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Terhes nem vagy? Mert elég egyértelmű lenne.

Egyébként meg el kell menni orvoshoz, aki elküld kivizsgálásra és majd vizsgálatok után megmondják, hogy mi okozza ezeket a tüneteket.

2019. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kizárt szerintem, mert 4 teszt is negatív volt. Az utolsot 5 napja reggel teszteltem elso vizeletből és negativabb már nem is lehetne. Utolsó aktus meg jún 3-án volt.

Teszteltem július 19-én, negatív.

Aztán teszteltem 31-én, negatív

Aztán augusztus 14én hüvelyi ultrahangom volt, csak cisztát talált a petefészkemben a doki.azután aug. 26án újra ultrahang, a cisztákon kivül nem mondott semmit, csak h valami rossz idnulatu baktérium van a kenetemben meg hogy cisztáim vannak és decemberbe menjek vissza.


Ennek ellenére teszteltem harmadjára aug. 30-án, ami negativ.

4. Alkalommal 5 napja, amit mondtam korábban is hogy full negativ.


Szóval nem tudom mire gondoljak már mi bajom lehet

2019. szept. 10. 19:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve védekeztünk is óvszerrel
2019. szept. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!