Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e napi 1 liter almalénél...

Lehet-e napi 1 liter almalénél többet inni a májtisztító kúra során?

Figyelt kérdés
Par nap mulva belekezdek a 6 napos maj es epetisztioto kuraba es a leirasban 1 liter almale van, de azt nem irja hogy legalabb vagy pont annyi.

2019. szept. 11. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne higgy a leírásokban! Egyél, igyál, annyit és azt amit kívánsz! Ezek a tisztítókúrák alapjaiban hamisak!
2019. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anarchy666 ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. A káros anyagokat a májad és a veséd kiszűri (már ha egészségesek) mindenféle kúra nélkül is.
2019. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedj máriatövis kapszulát! S hagyd békén a májad "almalével"! OMG!
2019. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem almalét kell inni, hanem almát enni és desztillált vizet inni.
2019. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A maj sajnos nem tud mindent megszurni, foleg ha tul van terhelve. Ilyenkor alakulnak ki az ugynevezett epekovek, amik a majban halmozodnak fel es az epeholyagban. A majtisztito kura soran lehet ezektol a kovektol megszabadulni.

Sok fajdalom es betegseg okozoi ezek a kovek, en ajanlanam minden eddigi hozzaszolonak, hogy jarjon utana mi is a maj funkcioja az emberi testben es mi tortenhet vele a rossz taplalkozas, tulzott alkohol fogyasztas es a sok gyogyszer bevitele soran.

2019. szept. 12. 07:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Akik sok tyúkot vágtak már életük során, azok biztos találkoztak már elkövesedett májjal. Pedig ugyan azt a magot ették, mint a többi a tyúkudvarban.

Disznóvágáskor is előfordult már hogy négy disznó közül az egyiknek köves volt a mája. Tehát nincs egyértelmű bizonyíték arra, hogy a köveket, kövesedést a táplálék okozza!

2019. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anarchy666 ***** válasza:
Az epeúti kövek kialakulásában több tényező is szerepet játszik, többek között a táplálkozás is, itt pedig elsősorban a koleszterinfogyasztás a lényeges. De velük kapcsolatban 2 dolog biztos: 1, ha bármi miatt csökken a májműködés attól még nem nő az epekövek száma, 2, ha már kialakult az epekő akkor te azt ilyen kúrával már fel nem oldod.
2019. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zimonyi attila ***** válasza:

Na akkor még egy érdekesség.......verem a 75 évet, de sohasem voltam beteges, azt sem tudom mikor voltam magfázva.......leginkább nyáron......de a körzetisem már úgy 20 éve felírt egy Minilip nevű gyógyszer, mert egy kicsit magas a koleszterin szintem. Le is ment, de azután elfelejtettem a gyógyszerezést és mindíg egy kicsit magas volt. Tihanyban horgászom régóta, és az utolsó öt évben egy olyan csapat állt össze, akik egy helybéli barátunk vörösborát iszogatják ......... folyamatosan. Ez egy erősebb napon bizony 2 liter fröccsöt is jelenthet. Ez elérheti a napi 8 deci 1 liter vöröset is, vagy egy kicsit többet, na nem minden nap, de másnaponként. Ezt a vízen a balatoni napsütés alatt, meg sem lehet érezni.

Minden évben vér és vizeletvizsgálatra szoktam menni. A kaján semmit nem változtatok, mindent eszem, jöhet a jó szalonna is, rántotthús zsírban sül, sok hal, fröccsök, meg sörök is jöhetnek, pocakom soha sem volt, 175 cm/ 92 kiló.

Szóval.......idén megyek a vér-vizelet eredményéért és a 40-es nő ezzel fogad......hát Attila......ha nekem ilyen vérképem lenne, a seggem a földhöz verném!!! Egyetlen csillagom sem volt, minden rendben!! Még a koleszterin szintem is bőven visszaállt a felső határ alá!!! A feleségem csendben megjegyezte.........a fene a Zolikáék vörösborába!!!!!

2020. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!