Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Szűrővizsgálat (ok) ra mikor lehet menni?

Úgy tudom, hogy 40 év felett mindenkinek automatikusan küldenek értesítést, hogy jelenjen meg a különböző szűrővizsgálatokon, évente 1x. Én 41 vagyok, de még nem kaptam semmiféle értesítőt. Nekem kell külön kérnem?

Keress kérdéseket hasonló témában: szűrővizsgálat

szept. 11. 19:46  Privát üzenet  

A válaszok

Én se kaptam sosem ilyet.

47F (Pest megye)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 19:51 Privát üzenet

Rosszul tudod. Sajnoos nincs így.

Menj el a háziorvoshoz, ő beutal illetve elmondja hova menj. Ugyis érdemes évi egyszer vérvételt csináltatni. Ezen felül tüdőszűrés, fogászat, anyajegy, nőgyógyászat, emlőszűrés, hasi uh, stb, ebben figyelembe veszik a családi betegségeket illetve a te kórelőzményeid.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 11. 21:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férfiaknak is van olyan szűrővizsgálat, mint nőknek a citológia? Vagy panaszmentesség esetén soha nem kell urulógusoz menni?
Lányok! Jövőhéten lesz középsuliban (9. osztály) az első orvosi szűrővizsgálat. Nálatok ez hogy nézett ki? Mennyire kell levetkőzni, mit vizsgálnak, és hányan kell egyszerre...
Fül-orr-gégészeti szűrö-, ellenörző vizsgálatra milyen gyakran szoktatok menni panaszmentes állapotban is, kivizsgálás céljából? Fél, egy évenként és SZTK-ba vagy magánrendelésre?
Megéri a 20 hetes genetikai ultrahangra fizetős helyre menni vagy a kórházban is megnézik rendesen a babát?
A barátom elszeretne menni urológiai szürővizsgálatra de viszont nem akar férfi orvoshoz a körzetünkben pedig csak férfiak vannak! Kórházban talált doktornőt oda elmehet? Megfogják vizsgálni?
Létezik olyan általános szűrővizsgálat, ahol tetőtől talpig teljesen megvizsgálnak? Hogy ne kelljen különféle szakorvosokhoz menni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!