Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van még valaki,...

Rajtam kívül van még valaki, aki sose szokott ráülni a wc-re?

Figyelt kérdés

21/f

Amióta az eszemet tudom én biza a nagy dolgot guggolva csinálom.

Otthon is, a családi wc-n.


Ennek oka az, hogy kisgyerekként rám jött ez a finnyás korszak... senki után nem iszok stb stb. Gondoltam wc-re se ülök rá, hisz más is használja. Teltek az évek és annyira megszoktam, hogy azóta is így csinálom.

Mennyire tartjátok betegnek ezt?

Amúgy a combom egészen jól bírja, mondhatni izmosabb az átlagnál :D


2019. szept. 12. 21:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt még senkinek se mondtam el... és nem is fogom. Csak itt név nélkül vállalom, mert kicsit ciki a szitu.
2019. szept. 12. 21:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberiség 0,5%-a csinálja így. Eléggé beteges, de hát ha ez neked jó, akkor engem aztán nem zavar.
2019. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

pár éve egy cikkben olvastam hogy a belső szervek felépítése alapján inkább álló helyzetben, terpesztve lenne a legoptimálisabb :D


ez alapján te csinálod jól

2019. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy időszakom, amikor én is nagyjából ezt csináltam, mert féltem hogy nehogy elkapjak valamit, és teljesen hozzászoktam.

Aztán abbahagytam, mert rájöttem hogy nem lehet semmi bajom attól ha ráülök.

Ha neked ez így jó, akkor oké, csak nem túl kényelmes, és nincs semmi értelme.

2019. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!