Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hacsak egyetlen egy körmöt...

Hacsak egyetlen egy körmöt érint a körömgomba, s azt se immunrendszeri gyengeség, hanem sérülés miatt, jó ötlet naponta egyszer csak azt az egy megvastagodott nagylábujjkörmöt beecsetelni 3%-os hidrogén peroxiddal?

Figyelt kérdés
Ha igen, ezt ilyenkor szárazon érdemes, vagy fürdés után amikor megpuhult?
2019. szept. 17. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Gomba ellenes készítménnyel kell kezelni.
2019. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lézeres kezelés vált be a gyógyszertári kenceficek nem gyógyszert szedtem másfél évig az sem.
2019. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt olvastam a neten hogy kétszer kell bekenni naponta. Nem hinném hogy fürdés után a víz eleve nem tesz jót a gombának én azt a lábamat mindig kitettem a zuhany alól. Vagy pedig hajszárítóval szokták megszárítani a beteg körmöt fürdés után hogy ne maradjon nedves semmiképp.
2019. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az van, hogy a körmöm teteje száraz. a gond alatta van. ha fent bekenem, akkor is szárítja alatta?

fürdés után puha, akkor jobban át tud itatódni. mivel itt nem immunrendszeri probléma van hanem egy sérülés miatt van, azt hinném, gyógyszer felesleges hanem helyi kezelés kell. állítólag egy évig kell minden nap bekenni, én egyszeriről hallottam, s akkor egy év alatt lenő.

2019. szept. 17. 15:09
 5/5 A kérdező kommentje:
olyant is hallottam, hogy kezelés előtt meg kell reszelgetni a körömfelszínt s akkor beivódik
2019. szept. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!