Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet reggel kakilni? Ez...

Horváth Bence Ernő kérdése:

Hogy lehet reggel kakilni? Ez nagyon érdekel hogy vannak lányok fiúk akik reggel kakilnak! Valaki írja meg hogy lehet! Kort nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

#kaki.
2019. szept. 18. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem ezt a kérdést. Nálam kb. mióta eszemet tudom a reggeli WC-zés működik. Néha ha sokat eszek van egy délutáni is, de ahhoz tele kell magam zabálni. F35
2019. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom óta alap. De ez mért kérdés egyáltalán? Ez már tényleg magánügy.
2019. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Hat hogy hogyan? Reggel van felkelek. Eszek, iszok es megyek kakilok? Vagy mot majd irsz maganban az a..l szexrol?


Egyebkent ez az adott ember bioritmusa es megszokasa. Gyik gyermekem mineig hazaer sulibol es akkor nagyvecezik. Van aki uj helyen egy hetig sem. Mas naponta 3*.

Amugy en estenkent alaposan megmasszirozom a talpam es bizony az serkenti a belmukodest is es igy reggel pont kell. Meg hat legtobbet delben es este eszem es az emesztorendszeremen kb reggelre er vegig.

2019. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bennünket anyánk nevelt rá kisgyerek korunkban, hogy reggelizés táján (többnyire utána) ráüljünk a bilire és végezzük el a dolgunkat. Ennek megvan a biológiai alapja is: étkezés hatására fokozódik az emésztő rendszer működése, fokozódik az emésztőnedvek termelődése és a táplálék továbbító bél-perisztaltika is. Csecsemőknél már megfigyelhető, hogy mindig etetés után ürítenek, ezért nem etetés előtt kell tisztába tenni őket, hanem utána. Természetesen a székletürítéshez biztosítani kell a viszonylag zavartalan feltételeket, ezért előnyös, ha a lakásban nem csak 1 wc található és lehetőleg a lakás valamely zugában, ahol nem kell tartani attól, hogy a székeléssel együttjáró esetleges hangosabb durrogások feszélyeznék a dolgát végző személyt. És persze a gyerekben ki kell alakítani azt a tudatot, hogy az anyagcsere végtermékeinek eltávolítására szolgáló tevékenység normális, természetes és nem szégyellni való.

F75

2019. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez valahogy jön magától.

A lényeg, hogy előbb fel kell kelni és elvégezni a dolgunkat, mert fordított sorrendben nem az igazi 😂

2019. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Jól figyelj, minden lépés fontos.


1. Felkelek, kinyitom a szemem, a nap sugarai megcsókolják az orcám

2. Még az ágyban fordulok kettőt balra, hármat jobbra. Így jelzem az emésztőrendszeremnek, hogy ébren vagyok, kezdjen el dolgozni.

3. Felállok, nyújtózkodok egy jó nagyot.

4. Elballagok az wcre.

5. Először letolom a pizsigatyát, aztán az alsót. A sorrend fontos. Ne keverd össze.

6. Leülök a wcre. Nálunk fehér de bármilyen szín megfelel.

7. Kényelmesen elhelyezkedem. Pár percig pihentetem még a szemem, hisz mégiscsak korán reggel van.

8. Megnézem telefonon mi történt a világban amíg az igazat álmát aludtam. Székeléssegítés képpen képeket nézegetek csésze kávékról, szilvalekvárról, 4 napos pörköltökről. De igazából ez mindenkinél változó mi indítja be a folyamatot. Lehet nálad egy legelő szarvasmarha hozzá meg a hatást.

9. Ekkora már bizony érzem, hogy valami feszít az ánuszomnál és a hasam is görcsölget egy kicsit.

10. Nyomok egy jó nagyot hát. Na nem viszem túlzásba, nehogy megpattanjon egy ér a fejemben vagy valami.

11. A nyomás hatására, a termék mi az éjszaka folyamán termelődött beleimben szépen kicsússzan a helyéről. Ilyenkor az embert jóleső érzés fogja el.

12. Eztán felállok a művemről, megtörlöm hátsó felem, sanda pillantást vetek a kagylóban lévő darabra, de csak éppenhogy ránézek hiszen azt azért mégsem illik bámulni.

13. Konstatálom a sikert, majd frissen szült végtermékem leöblítem egy kis vízzel.


Én így szoktam. De egyes lépések változatnak. Ahány ház annyi szokás.

Sok sikert! ❤️


28/N

2019. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez a normális, én minden reggel megyek. Miután felkeltem max. félórán belül. Ha nem iszom kávét akkor is, ehhez van szokva a szervezetem, de ha iszok kávét akkor pár percen belül már jön is.
2019. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szilva + tej kombináció. Vagy keserűvíz.

Csak nem tudom, mennyire előre kell bevenni.

2019. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

És miért lenne ez neked jó? Annyira megszokja aztán a szervezet pszichésen, hogy igen nagy sz.rban leszel szó szerint, ha valamiért reggel nem lesz rá időd.

Egyáltalán minek kell ezt időponthoz kötni? Az ember nem ugyanazt és ugyanannyit eszik minden nap, meg mást csinál napközben, hogy egyáltalán nem törvényszerű, hogy percre pontosan ugyanarra az időpontra áll össze a megfelelő mennyiség. Mintha valaki mindig ugyanakkor inna meg egy pofa vizet. Inni akkor kell, ha szomjasak vagyunk, rottyantani meg akkor, amikor jön az inger, aztán kész. Ha ez nem reggel van, akkor nem reggel van, teljesen felesleges ezen görcsölni.

2019. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megiszom egy fel liter (vagy több) citromos vizet, nem túl hideget. Rendes citromlével, nem ilyen mű rettenetekkel.
2019. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!