Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt valakivel valami hasonló,...

Emma21 kérdése:

Volt valakivel valami hasonló, hogy ha a jobb vagy bal oldalàra fordult akkor úgy érezte mintha szédülne? Hetek óta be vannak feszülve az izmai a hàtamba és a nyakamba, létezhet, hogy amiatt volt?

Figyelt kérdés

Ezek voltak a tünetek: Fàztam(2 takaró is volt rajtam) leizzadtam, hànyingerem volt, féltem(nem tudom mitől) , ideges voltam, kezem, làbam hideg lett.


Októberbe tudok ez miatt menni a dokihoz, viszont ha arra gondolok, hogy megyek a dokihoz akkor bepànikolok, mert félek, h a háti doki tovàbb küld neurológushoz, az meg CT, MR-re ahol kiderül, hogy gyógyíthatatlan betegségem van. Màr mindent bebeszéltem magamnak hajnalban amikor a fenti történt. Nagyim agydaganatban halt meg több mint 5.5 éve , és félek, hogy én is hajlamos lehetek rà.


2019. szept. 19. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt valszeg fülfolyadék elmozdulás okozza. Nem súlyos, csak háton le kell feküdni és 5-5 percig oldalt tartani a fejet.
2019. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma màr jobb volt :)
2019. szept. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!