Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki volt mar aranyer...

Valaki volt mar aranyer muteten? Mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
TB-re, állami helyen, ingyenes.
2019. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A műtétem ingyen volt, viszont ki kellett fizetnem a "magánkórházi ellátást" és az egyszer használatos eszközt, amivel a műtétet végezték. 78e+60e. Előtte a vizsgálatot rövid altatásban csináltattam, az 60e volt. Ha nem kértem volna az altatást, akkor 22e. A kontroll vizsgálat 22e lesz.
2019. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Aranyeres panaszokkal soha többet nem mennék állami kórházba. 3 hét szenvedést okoztak, mert nem voltak hajlandóak műteni. Írtak ki kúpot meg kenőcsöt. Hiába mondtam a sebésznek, hogy nem javul, rohadtul nem érdekelte. Végül trombotizált aranyérrel a sürgősségire kerültem. Onnan felküldtek a sebészetre, ahol felnyitották. Másnap a kontroll vizsgálatkor meg gyakorlatilag megkínzott az orvos, hogy a halgatóknak mindent meg tudjon mutatni. Annyira fájt a vizsgálat, hogy segítség nélkül nem tudtam lemászni a vizsgálóasztalról. Amikor kicsit magamhoz tértem, akkor az orvos már a másik kezelőben volt. Mondtam az asszisztensnek, hogy lenne néhány kérdésem. Azt a választ kaptam, hogy a doktor nem ér rá, nézzek utána a neten.

Ezek után mentem inkább magán dokihoz.

2019. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!