Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok szőrtüszőgyulladás utalhat...

Sok szőrtüszőgyulladás utalhat valamire? Rejtett betegség?

Figyelt kérdés
Nincs olyan hely a testemen ahol nem történne ilyen! A combjaimon, a fenekemen, a fel és az alkaromon, a szemérem dombomon, a fejemen, és az arcomon! Nagyon sokáig csak hajnyírót használtam a szemérem dombomra, és az arcomra, mégis voltak szőrtüszőgyulladásaim! Aztán jöttek azzal hogy pont ez a baj, innentől használjak csak borotvát! Hát így tettem, és semmit nem változott a dolog! Az arcommal voltam orvosnál, ő azt mondta rá hogy akne, kezeltem, nem lett jobb! Az arcomon jönnek ki a legdurvabbak, azok kb 10-15 mm-s átmérővel, és sok gennyel járnak, de a többi helyen lévők se sokkal kisebbek! Kivagyok már tőlük.. Mondtak már olyat is hogy lehet hogy valami lappang a szervezetembe aztán azért történik ez!

2019. szept. 20. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon erős a szőröd?

Hormonok rendben vannak?

Ciszta, endometriózis, myoma nincs? Pcos?

2019. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan erős a szőrzeted, hogy az arcodon is borotválnod kell (és nem férfi vagy-ez nem derül ki egyértelműen-) akkor mindenképp menj el egy alapos kivizsgálásra, mert ez lehet pcos.
2019. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy 23 éves férfi vagyok, és már lassan 6 éve ez a problémám!
2019. szept. 20. 19:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ki hagytam!
2019. szept. 20. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Belső okai vannak! El kell felejtened a tejtermékeket, de a legjobb, ha teljesen átállsz a paleolit étrendre és akkor 1 hónapon belül tökéletesen meggyógyulsz, az arcod is csillogóan szép, üde és egészséges lesz!
2019. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj, utolsó, hogy te milyen fárasztó vagy minden kérdésnél... Menj, rágj egy kis nyers karajt.
2019. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha abból a szempontból nézem hogy ezek azért jönnek ki mert a májam nem tudja feldolgozni a sok szemetet amit eszek, azt úgy eltudnám fogadni!

De mivel nem igazán fogyasztok tejterméket, így ez a paleo dolog nem hiszem hogy segítene

2019. szept. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!