Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szívinfarktus lenne akkor...

Ha szívinfarktus lenne akkor nem szűnt volna meg fájdalomcsillapítóra?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsán tettem fel a keresést de 3 nappal ezelőtt éjjel arra ébredtem, hogy zsibbad a bal karom fáj,tarkomnál és a nyakam vállamnál is fájt, illetve a mellkasomnál de ott pontosan nem tudom behatárolni...ez kb 20 percet tartott aztán elaludtam..

Rá egy napra este fele szintén elkezdett fájni de az erősebb volt, vettem be gyógyszert és egy 20 percre elmúlt, de az éjjel megint jelentkezett aztán megint bele aludtam...

Nem szeretnék a legrosszabbra gondolni lehet becsípődött egy ideg vagy nem tudom de nagyon fájdalmas amikor elkezd fájni...


Megyek orvoshoz, de nektek mi a véleményetek mi lehet?


N/24



2019. szept. 21. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Infarktusba nemigen lehet belealudni. De pl anginás roham lehetett, az se múlik fájdalomcsillapítóra, de magától igen.
2019. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami kis vírusfertőzés, ami kimutathatatlan ideggyulladásokat okoz.
2019. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szív eredetű dolog! Nekem volt hasonló. Ez izom,vagy ideg fájdalom,gyulladás lehet. Orvos ad rá jó gyógyszert és elmúlik.
2019. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!