Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Részeg vagyok és nagyon beteg...

Részeg vagyok és nagyon beteg mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meg ittam 2 dci royal vodkát, most le feküdtem hogy pihenjek de forog velem az ágy..

Kimentem már hányni vissza jöttem, sikerült kB 20 percet aludnom, de már megint szédülök

Közben megittam kB fel liter vizet, és bevettem 2 algopyrint

El akarok aludni hogy ne legyek annyira fáradt holnap reggel

Előre is köszönöm, most is forgok szóval a helyesírásért elnézést kérek!


2019. szept. 21. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ennyit tehetsz. Majd elnyom az álom.
2019. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alain Delon ***** válasza:
Ki kell várni, hogy elmúljon, de a víz ivását ne hagyd abba, mert a szervezet azzal tud méregteleníteni.
2019. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magad is ki tudod számolni, hogy mikor józanodsz. [link]

Nekem az jött ki, hogy 1,2%-os ami egy izgatott tudatállapot, de még nem is vagy igazán részeg és kb. 5 óra alatt teljesen kijózanodsz.

2019. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kicsit nehéz elnyomnia az álomnak ha izzadok mint egy ló, gombóc van a torkomban és forog velem a világ...

Második, nem hagyom abba köszönöm :)

2019. szept. 21. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Mire számítottál? Máskor mikor szoktál lefeküdni? Ehhez még vedd hozzá, hogy a pia felnyomja a vérnyomást.
2019. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Algopyrint nagyon nem kellett volna bevenned .
2019. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme részegen gyógyszereket bevenni, mert a rengeteg alkohol miatt nagyrészt nem hasznosul, viszont rosszul lehetsz tőle.

Részegen marha sok hideg vizet kell inni. Az sokkal hamarabb elmulasztja a fejfájást mint a gyógyszer, ami semmit nem ér csak rosszul lehetsz tőle kb.

2019. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!