Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli hànyinger majd psziché...

Szatmari25 kérdése:

Reggeli hànyinger majd pszichés köhögés fordult elő màr valakivel?

Figyelt kérdés

Terhes nem vagyok.

Néha érzem, hogy valami folyik le a torkomon és azutàn jön a hànyinger majd a köhögés, de van olyan is, hogy reggel felkelek és vagy fél óràt öklendezem. Természetesen megyek majd dokihoz, meg pszichológushoz is.


2019. szept. 23. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mik azok a kimondatlan dolgok, érzések amiket inkább lenyelsz mint h kimondanád?
2019. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok minden van amit nem mondok ki, inkàbb hagyom, mert úgyis tudom mi lenne a vàlasz.
2019. szept. 23. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyiben hasonló az esetünk, de nekem is volt olyan időszak, hogy öklendezve keltem.

Nekem ez az idegtől van, mert ha ideges vagyok akkor az mindig a gyomromra megy: nem tudok enni és hányingerem van.

Nekem ez akkor volt mikor szakítottam a barátommal, mert hazudozott, becsapott és kiborultam.

Aztán szépen lassan feldolgoztam az esetet és elmúlt kb 3-4 hét alatt.

Szóval ha tudod mi az oka, és meg tudod szüntetni, akkor szerintem az segít, persze csak akkor ha nem testi a probléma. :)

2019. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!