Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként 1x pont az alvásom...

Esténként 1x pont az alvásom felénél ki kell mennem vizelni és nagyon rossz hogy így megszakítja az alvásom. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanez csak durvább...

szerintem elalvás előtt ne igyál sokat,menj el wc-re,aztán aludj. Probálj meg nem sokat inni elalvás előtt egy kis idővel,de igyál csak vizet,meg ne egyél/igyál olyan dolgokat,amik tele vannak mindenféle cuccal,mert lehet,hogy az is az oka,hogy méregteleníteni akar a szervezeted,vagy valami hasonló,nyilván 5 kiló tartósítószerre nincs szüksége,meg ilyenekre,meg E-s anyagokra. Ha dohányzol,vagy alkoholt iszol,pl este egy pohár bort, az is lehet baj. Vagy ha sok kávét iszol. Vízhajtó hatású,meg ugye ha mérgezed magad,azt a szervezeted nem kívánja megtartani magában.

2019. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rám este nagyon rám jön az ihatnék, pedig egész nap iszok...

Ne igyál lefekvés előtt 1 órával.

2019. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az éjszakai pisálhatnék mindig kóros (kivéve ha lefekvés előtt túl sokat ittál), tehát ezzel én orvoshoz mennék a helyedben.
2019. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fordul elő, ha fázik a lábam, zokniban alszom.
2019. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Urológiai kivizsgálást javaslok. Ott pontosan megmondják. Itt csak tippelni lehet, mivel titkos a nemed és a korod is.
2019. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Nekem semmibajom ezzel :-) Sőőt még perverzkedek is vele. Magamnak.

Általában ha éjszaka felébredek pisilés miatt, áll a farkam kőkeményen, kicsit meghuzogatom ilyenkor és leülök a WC-re, hátradőlök és szoritva a farkam kicsit a végét is, brutál szökőkútben jön felfelé, sokszor a fejem fölé is, tetszik a látvány. Majd bele a számba, elkortyolok belőle kicsit (állitólag egészséges is), majd a többit a nyakamra-hasamra engedem. Aztán van amikor el is élvezek igy játszva magammal. Utána megiszok két pohár ásványvizet gyorsan, aztán csak visszafekszem és alszok tovább, reggel kb ugyanezt mégegyszer.

Szóval én igy élem meg az éjszakai pisilést.


De a hétköznapokban is mindent az élvezetek felé tolok el. És k....va jól érzem igy magam, mert végigélvezem az életem, (nem csak szexuálisan).

2019. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
12:17-es örülök, hogy te ilyen jól megéled ezeket de én egyszer szeretnék aludni EGYHUZAMBAN 8 órát.Egyébként 16/F
2019. szept. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!