Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kokain mennyi idő alatt hat?

A kokain mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés
A legtöbb kábítószerről el lehet olvasni hogy mennyi idő alatt fejti ki hatását. Pl a fű 1-2 perc, LSD 1-3 óra, heroin attól függ milyen módon fogyasztják. A kokainról viszont ezt nem találtam.

2019. szept. 27. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rogton beut (1-2 perc max), de szerintem nem hasonlithato a piahoz vagz a heroinhoz, mert nem "hulyebb" leszel tole, hanem inkabb elenkebb:D


(bocsi, kulfoldon nincs ekezet :( )

2019. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár perc, mondhatni azonnali
2019. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is akartam ahhoz hasonlítani én csak abban a tekintetben hasonlítottam egymáshoz a szereket hogy megtaláltam mennyi idő alatt hatnak.
2019. szept. 27. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Orrba szívva kb 3-5 perc mire érzel valamit - 20-30 p a "high" - majd kb 1 óra a lecsúszóig. Persze ez így egy csík, ha nem redózol rá az ember.

Intravénás belőle a hatás azonnali kb 3-10 mp - 10-30 p a high, és az egész ciklus kb 1 óra a megzuhanásig.

Valami ilyesmi :)

2019. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu de kész vagyok nem tudom jól írtam e.

Orba szívva kb 1 órás a hatása, és a hatását viszonylag egyenletes tartja.

Ha meg belövi az ember nagyon meg vág 10 percre, azt úgy jól vagy fél órát, de ugyanaz a mennyiség 3x jobban megvág

2019. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legdrágább/Legértékesebb drog jelenleg a hazai/európai/amerikai piacon, tehát az egész világon.


A herointól jobb, de ez is és az is nagyon hamar függővé tesz. Vannak ismerőseim akik csinálják, és orbitálisan rengeteg pénz elmegy erre. Nem is értem, mindegy.


Eleinte csak kevés adag is elég, majd észre sem veszed, de már függő vagy, és minden pénzed erre megy el.


Ahogy írták előttem, a használat általánosabb módszerei:


- Elszívás

- Felszívás

- Belövés


E két drog esetében ritkábban szokták elszívni, mert nem üt be annyi, és nem is hat azonnal.


Orrba szívva gyakorlatilag rögtön hat, de nemtől és kortól függetlenül 5 percen belül biztosan.


Belőve azonnal hat, és valóban tovább tart a hatása is, jobban be üt ugyan akkora mennyiségnél mint ha mondjuk felszívod.

2019. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt szándékomban fogyasztani. Pusztán spekuláció volt és érdekelt mennyi idő amíg hat.
2019. okt. 7. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam/állítottam, hogy függő vagy! :D
2019. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Orrba perceken belül hat, kicsit lezsibbad a pofád, élénkké kezdesz válni, kicsit kirepít a világból.

Kb. 1 órán át hat.

Nagyon kis mennyiségben inkább altatónak mondanám :DDD


Persze ezeket ugye mind Wikipédián olvastam

2019. nov. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!