Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire?

Miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés
4 napja elkezdtem edzeni,első nap csináltam 100 felülést és úgy gondoltam hogy annyi elég második nap már nem tudtam csinálni mert olyan izom lázam volt ezért csináltam 100 gugolást harmadik nap pedig elkeztem egy edzés tervet csinálni, közbe suliba 1km futás felmérés volt a 4. Nap pedig ma nem edzek mert a lábfeszitö izmom annyira fáj hogy nem tudok normálisan rá állni (még mindig van izom lázam) és olyan hülye voltam hogy minden nap elfelejtettem bemelegiteni.

2019. szept. 27. 15:05
 1/2 anonim válasza:
Mivel hirtelen kezdtél el edzeni ezért ez sokkolta a tested, mivel ez neki nem megszokott. Az izomláz elfog múlni de én közben sem hagytam abba aztán megszoktam így már nem érzek nagyon izomlázat. De azt hiszem hogy jeges(vagy hideg nekem mindegy)fürdő jó hatással van az izmokra. Remélem tudtam segíteni \o-o/
2019. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azzal teszed a legrosszabbat, ha ma nem edzel. Izomlázra mindig rá kell dolgozni, most tejsav szabadult fel az izmokban ami akkor szívódik fel a leggyorsabban ha megint meg van mozgatva az az izom. Nem kell 100 felülés, guggolás elég ha csak 30-40 kezdetben.
2019. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!